فرماندار جرقویه : هدف اصلی دولت سیزدهم خدمت کردن به مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هنرهای صنایع دستی شهر محمد آباد با بیان اینکه مسؤولین همواره می بایست پر تلاش در انجام وظایف خود گام بردارند تا مردم کمترین مشقت را در زندگی حس کنند، افزود: هدف اصلی دولت سیزدهم خدمت گزاری و خدمت کردند به مردم است.

ریاحی تصریح کرد: امسال دومین نمایشگاه بهاره در شهر محمدآباد برپا شده است که با هدف رونق اقتصادی و جذب گردشگران در شهرستان جرقویه است.

فرماندار با اشاره به اینکه شهرستان جرقویه دارای پتانسیل و ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه های گردشگری، صنعت و صنایع دستی دارد، گفت: باید تدابیر لازم در راستای رشد تولید و رونق اقتصادی گام مؤثری در تحقق شعار سال برداریم که در شهر محمدآباد با همت شهرداری و اعضای شورای اسلامی اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

ریاحی عنوان کرد: اگر در زمینه رونق اقتصادی با مشارکت دادن مردم در این امر موفق باشیم ثمرات آن را خود مردم که نتیجه آن آسایش و رفاه است، خواهند دید.

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: از تمامی اقشار مردم اعم از فعالین سیاسی، اصناف، فرهنگیان، روحانیون، دانشجویان، اساتید دانشگاه ها، نخبگان، کارمندان، جامعه زحمتکش کارگری، صنعتگران، کشاورزان، مذهبیون، رسانه ها و… خواستار همکاری لازم در زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات پیش رو را داریم.

وی افزود: کشور ایران جزء معدود کشورهای جهان است که امنیت آن به صورت مردم محور برقرار می شود و رکن امنیت ملی ما مردم محور است که هر گونه فتنه و اغتشاش را با حضور خود مردم خاتمه می دهیم.

ریاحی با بیان اینکه دولت سیزدهم اقدامات خوبی در شهرستان جرقویه در زمینه های اقتصادی، صنعتی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، بهداشی، جاده سازی، آموزشی و… انجام داده است، گفت: در حوزه سرمایه گذاری بخش خصوصی در طول یک سال گذشته بیش از ۵۰۰میلیاردتومان در شهرستان سرمایه گذاری شده است و حدود۳۷ درصد نیز در زمینه ایجاد اشتغال و شغل رشد داشته ایم.

هدف برپایی نمایشگاه بهاره در شهر محمدآباد معرفی محصولات و آداب و رسوم این شهر به مردم عزیز استان و کشور است

اسماعیل زاده شهردار محمدآباد نیز در این افتتاحیه بابیان اینکه شهر محمدآباد یکی از شهرهای تاریخی و گردشگری شهرستان جرقویه است، افزود: طبق فرامین مقام معظم رهبری در ایجاد اشتغال و حمایت از تولید برنامه ریزی هایی با مشورت اعضای شورای اسلامی شهر صورت گرفت و نمایشگاه بهاره به منظور معرفی تولیدات محصولات و ایجاد اشتغال در ارگ تاریخی محمدآباد برپا شد.

وی در ادامه عنوان کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه معرفی صنایع دستی، محصولات و شناخت آداب و رسوم این منطقه است.

شهردار محمدآبادی تصریح کرد: از دیگر هدف این نمایشگاه ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای شهروندان که باحمایت مسؤولین و همکاری نیروهای امنیتی است.

شایان ذکر است شهروندان گرامی و هم استانی های عزیز و گردشگران محترم می توانند از بیست و هشتم اردیبهشت ماه تا پنجم خرداد همه روزه از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۰ شب از این نمایشگاه بازدید به عمل آورده و در جشن های شبانه و ویژه برنامه های فرهنگی که همه شب از ساعت ۱۹:۳۰ در محل فاز جدید ارگ تاریخی محمدآباد برگزار می گردد شرکت نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + دو =