فرماندار جرقویه: دستگاه های خدمات رسان جرقویه در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمت به مردم هستند

فرماندار جرقویه: دستگاه های خدمات رسان جرقویه در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمت به مردم هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه شورای اداری با بیان اینکه همزمان با شروع سال جدید مسافرت های نوروزی نسبت به سه سال گذشته افزایش پیدا می‌کند، افزود: میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراکز اقامتی و بومگردی های شهرستان را ساماندهی نمایند و آمادگی لازم برای مهمان نوازی مسافران نوروزی باشد.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه با اعلام سازمان هواشناسی در خصوص احتمال بارش های بهاری در منطقه اعضای ستاد مدیریت بحران امادگی لازم را داشته باشند، افزود:دستگاه های امنیتی تدابیر لازم برای برقراری امنیت چهارشنبه آخر سال و ایام تعطیلات نوروزی اتخاذ نمایند.

وی تصریح کرد: ستاد تنظیم بازار اکیپ بازرسی خود را فعال نمایند و کالاهای اساسی مردم را تأمین کنند تا در سطح شهرستان با کمبود کالایی مواجه نشویم.

ریاحی با بیان اینکه تیم بازرسی فرمانداری شهرستان تشکیل شده است و تمامی ادارات و ارگانها با این تیم همکاری لازم را داشته باشند، افزود: برخی از رؤسای ادارات دبیر جلسات هستند و می‌بایست جلسات را به صورت مستمر و منظم برگزار نمایند و مصوبات آنرا پیگیری کنند و نتیجه را به فرمانداری گزارش دهند.

فرماندار جرقویه گفت: مسؤولین ادارات و کارکنان دستگاه ها باید در انجام وظایف خود به نحو شایسته اقدام نمایند تا مردم نسبت به کارگزارن نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتماد داشته باشند، اخیراً دشمنان نظام با برنامه ریزی های مختلف درصدد براندازی حکومت هستند، جنگ اقتصادی، جنگ فرهنگی و در روزهای گذشته نیز با مسمومیت دانش آموزان مدارس برای برهم زدن افکار مردم در تلاش هستند.

وی افزود: ادارات دولتی حفاظت فیزیکی مجموعه اداری خود را در ایام تعطیلات نوروزی تدابیری را اتخاذ نمایند تا از بروز اتفاقات و حواث احتمالی جلوگیری شود.

ریاحی عنوان کرد: یکی از وظایف مسؤولین در قانون خدمات اداری تکریم و احترام به ارباب رجوعان است و ادارات برای انجام امور وظایف در حیطه شهرستان اختیارات تام دارند و نیازی به مکاتبه با اداره کل خود ندارند.

فرماندار با اشاره به اینکه ادارات به خصوص دستگاه های خدمات رسان آمادگی لازم را برای خدمت رسانی به مردم در ایام نوروز داشته باشند، افزود: ادارات لیست کیشیک کارکنان خود را تهیه کنند و به فرمانداری اعلام نمایند.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری جرقویه: همزمان با هفته منابع طبیعی و درختکاری ۳هزار نهال بین مردم جرقویه توزیع گردید

در ادامه این جلسه شجاعی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با بیان اینکه اهمیت و ارزش نگهداری منابع طبیعی در احادیث و روایات متعددی اشاره شده است، افزود: حفظ و نگهداری از منابع طبیعی و تحویل آن به آیندگان از وظایف مهم همه آحاد مردم و مسئولین است.

وی با اشاره به اینکه همزمان با هفته منابع طبیعی و درختکاری در سطح شهرستان حدود ۳هزار نهال در بین مردم به صورت رایگان توزیع گردید، افزود: شهرداران و دهیاران همکاری و مساعدت ویژه ای در این هفته با اداره منابع طبیعی داشتند و جای قدرانی از زحمات آنان دارد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 18 =