فرماندار جرقویه: تا قبل از ایام نوروز ایمن سازی و خط کشی جاده ها در سطح شهرستان تکمیل شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، جلسه ستادهماهنگی خدمات سفر شهرستان با حضور ریاحی فرماندار جرقویه و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه هر یک از اعضای جلسه عملکرد خود را ارائه کرده و ضمن بازگو کردن برخی از مسائل و مشکلات، آمادگی خود را به منظور میزبانی از مسافران در ایام نوروز اعلام نمودند.

ریاحی فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه ایمنی سازی جاده ها می بایست تا قبل از ایام نوروز کامل شده باشد، افزود:اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری پلیس راه و شهرداری ها تابلوهای راهنمایی و رانندگی در جاده های سطح شهرستان بررسی شود و اگر نیاز به تعمیر یا تعویض دارد هر چه سریعتر اقدام نمایند.

فرماندار جرقویه با بیان اینکه بنرهای هشدار ترافیکی در مکان های پرخطر تهیه و نصب شود، گفت: شبکه بهداشت ودرمان در ایام نوروز به صورت مستمر از رستوران داران، فروشگاه ها و جاهایی که مواد غذایی توزیع می کنند با دقت بازرسی نمایند.

وی افزود: مراکز اقامتی و بومگردی ها در ایام تعطیلات نرخ قیمت خود را مناسب تر اعلام کنند تا تمامی قشرهای مردم بتوانند از امکانات آنها استفاده کنند.

ریاحی با اشاره به اینکه ادارات خدمات رسان و برخی از صنوف لیست کشیک تهیه کنند و به فرمانداری اعلام نمایند، تصریح کرد : اطلاع رسانی و نصب بنرهای راهنما و معرفی اماکن تاریخی شهرستان توسط شهرداری ها و دهیاران اقدام شود.

فرماندار با بیان اینکه تردد در ایام نوروز دوبرابر نسبت به روزهای دیگر افزایش پیدا می‌کند، افزود: ایمن سازی محورهای شهرستان، خط کشی جاده‌ها و نصب علائم راهنمایی و رانندگی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی در سطح شهرستان آماده و تکمیل شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از کادر نیروی انتظامی، سپاه و بسیج شهرستان خواستار تأمین امنیت در ایام نوروز برای مسافران و گردشگران شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 20 =