فرماندار جرقویه: تا قبل از ایام نوروز ایمن سازی و خط کشی جاده ها در سطح شهرستان تکمیل شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، جلسه ستادهماهنگی خدمات سفر شهرستان با حضور ریاحی فرماندار جرقویه و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه هر یک از اعضای جلسه عملکرد خود را ارائه کرده و ضمن بازگو کردن برخی از مسائل و مشکلات، آمادگی خود را به منظور میزبانی از مسافران در ایام نوروز اعلام نمودند.

ریاحی فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه ایمنی سازی جاده ها می بایست تا قبل از ایام نوروز کامل شده باشد، افزود:اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری پلیس راه و شهرداری ها تابلوهای راهنمایی و رانندگی در جاده های سطح شهرستان بررسی شود و اگر نیاز به تعمیر یا تعویض دارد هر چه سریعتر اقدام نمایند.

فرماندار جرقویه با بیان اینکه بنرهای هشدار ترافیکی در مکان های پرخطر تهیه و نصب شود، گفت: شبکه بهداشت ودرمان در ایام نوروز به صورت مستمر از رستوران داران، فروشگاه ها و جاهایی که مواد غذایی توزیع می کنند با دقت بازرسی نمایند.

وی افزود: مراکز اقامتی و بومگردی ها در ایام تعطیلات نرخ قیمت خود را مناسب تر اعلام کنند تا تمامی قشرهای مردم بتوانند از امکانات آنها استفاده کنند.

ریاحی با اشاره به اینکه ادارات خدمات رسان و برخی از صنوف لیست کشیک تهیه کنند و به فرمانداری اعلام نمایند، تصریح کرد : اطلاع رسانی و نصب بنرهای راهنما و معرفی اماکن تاریخی شهرستان توسط شهرداری ها و دهیاران اقدام شود.

فرماندار با بیان اینکه تردد در ایام نوروز دوبرابر نسبت به روزهای دیگر افزایش پیدا می‌کند، افزود: ایمن سازی محورهای شهرستان، خط کشی جاده‌ها و نصب علائم راهنمایی و رانندگی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی در سطح شهرستان آماده و تکمیل شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از کادر نیروی انتظامی، سپاه و بسیج شهرستان خواستار تأمین امنیت در ایام نوروز برای مسافران و گردشگران شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین فضای مجازی جرقویه با فرماندار در محل مسجد انصار المهدی شهر نیک آباد برگزار گردید. محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در جهادتبیین دارند، افزود: دولت سیزدهم خدمات خیلی موثری در سطح شهرستان انجام داده است که […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه درسهایی از قرآن شهرستان با حضور فرماندار در محل دارالقرآن نیک آباد برگزار گردید. در این مراسم محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است و بیشتر مشکلاتی که جامعه اسلامی با آن مواجه است […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی  از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، رضا طاوسی معاون فرماندار در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مصرف مشروبات الکلی شهرستان با بیان اینکه سالانه تعداد زیادی از انسان ها براثر مصرف مشروبات الکلی جان خود را ازدست می دهند، افزود: مصرف مواد الکلی یک معضل اجتماعی است و همواره آسیب های اجتماعی دیگر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =