فرماندار جرقویه: رسانه ها و فعالین مجازی نقش موثری برای بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات پیش رو دارند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در نشست صمیمی با فعالین فضای مجازی شهرستان با بیان اینکه دشمنان در تلاش‌اند تا مردم را نسبت به حضور پر شور در انتخابات دلسرد کنند، گفت: فعالین عرصه رسانه، اصحاب اندیشه و خرد در کنار بیان نقاط ضعف و مشکلات، توسعه ها، پیشرفت ها و اهمیت شرکت در انتخابات را برای مردم تبیین کنند.

ریاحی با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی بسیار حائز اهمیت است و تمام نقشه های دشمنان را خنثی خواهد کرد، افزود، مطمئناً اگر مردم مشارکت حداکثری را رقم بزنند این یعنی دشمن بداند که ملت و دولت پشتیبان هم هستند و تحریمهای ظالمانه تأثیری بر اراده مردم نخواهد داشت و از این رو شکست خواهند خورد.

وی اظهار داشت: رسانه ها و فعالین فضای مجازی رسالت آگاهی بخشی به جامعه را دارند و نقش موثری در بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات پیش رو دارند.

فرماندار با عنوان اینکه مشارکت پر شور در انتخابات باعث نظم جدید در عرصه بین المللی می شود، تأکید کرد: طبق منویات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات و چهار مؤلفه ای که ایشان بیان نمودند(امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت) مؤلفه مشارکت بر عهده رسانه ها، فعالین مجازی، اساتید دانشگاه ها، فرهنگیان، اصناف، کشاورزان، ورزشکاران، زنان و عموم مردم است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =