فرماندار جرقویه:حضور مردم در عرصه باعث خنثی شدن توطئه های دشمن در فتنه ۸۸ شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه بصیرت و مقاومت با بیان اینکه مردم همیشه با آگاهی و بصیرت پشتیبان نظام و ولایت بوده اند، افزود: در فتنه ۸۸ دشمنان داخلی و خارجی سعی داشتند نظام و حکومت را از پا دربیاورند ولی مردم انقلابی و همیشه در صحنه با حضور خود بار دیگر توطئه های دشمنان ایران عزیز را خنثی کردند.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه مردم همواره وظایف خود را در عرصه های مختلف چون انتخابات،راهپیمایی ها و… به خوبی انجام داده اند، گفت: در قبال این اقدامات وظایف مسئولین سنگین است و می بایست نسبت به اقدامات و فعالیت خود در راستای رضایت مردم پیش برد.

ریاحی با عنوان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی نماد ایثار،مقاومت،شجاعت،سرباز ولایت،از خودگذشتگی که تمام وجود خود را وقف خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرد،تاکید کرد:مسئولان نیز همانند حاج قاسم باید تمام تلاششون را برای خدمت به مردم و نظام صورت دهند.

فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیز با اشاره به اینکه برنامه های مختلفی در دهه بصیرت و مقاومت در سطح شهرستان برگزار خواهد شد، گفت: با توجه به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مردم را باید برای حضور پر رنگ و پرشور در پای صندوق های رای ترغیب و تشویق کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =