جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان جرقویه تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، طاوسی معاون فرماندار در جلسه کارگروه مدیریت پسماند جرقویه با بیان اینکه یکی از وظایف آحاد جامعه حفظ و نگهداری محیط زیست و منابع طبیعی است، گفت: مشارکت شهروندان در امر تفکیک پسماند موجب حفظ محیط زیست می شود و لازمه ی این امر آموزش های لازم توسط دستگاه های مرتبط است.

معاون فرماندار با اشاره به اینکه در شهرستان پسماند شیمایی و پرخطر وجود ندارد، افزود: دفن پسماندهای خانگی، صنعتی و بیمارستان می بایست با رعایت اصول بهداشتی و نظارت بهداشت محیط اقدام شود.

وی تصریح کرد: رعایت استانداردهای زیست محیطی در مدیریت پسماند، آینده نگری در مکان یابی محل مناسب و بهره گیری از روش های نوین برای دفن پسماند ضروری است.

طاوسی با تأکید بر روند اجرایی جمع آوری، انتقال و دفن پسماند به صورت غیر اصولی می تواند در شهرها و روستاها به مسئله ای مهم و چالش زا تبدیل شود، گفت: در اجرای طرح های جامع مدیریت پسماند شهرستان می بایست پیوست های فرهنگی و بهداشتی طراحی و مورد مطالعه قرار گیرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =