دیدار فرماندار با برخی از معلمان و مدیران مدارس سطح شهرستان و تبریک روز معلم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار به اتفاق میرحاج مدیریت آموزش و پرورش بخش مرکزی و تعدادی از کارشناسان فرمانداری و آموزش و پرورش با حضور خود در برخی از مدارس بخش مرکزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به خصوص استاد شهید مطهری و مقام شامخ روز معلم، ضمن عرض تبریک این روز به معلمان و مدیران مدارس لوح یادبودی به پاس زحمات این عزیزان اهدا گردید.

در این دیدار محسن ریاحی فرماندار شهرستان با اشاره به اینکه شغل معلمی بر گرفته از ایثار و عشق است، افزود: آیندگان جامعه ما را دانش آموزان شکل می دهند که تربیت و آموزش آنان توسط معلمان و مدیران انجام می شودکه همه ما قدردان این زحمات هستیم.

وی افزود: تکریم از مقام معلم نباید منحصر به یک روز و هفته ی خاص شود، بلکه این مهم باید در طول سال از طریق حل و فصل مشکلات فرهنگیان انجام شود .

ریاحی با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد، گفت: در بینش دینی ما نیز معلم ادامه دهنده ی راه انبیاء بوده و نقش روشنگری در جامعه را دارد .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =