فرماندار جرقویه: پروژه های نیمه تمام در سطح شهرستان جمع بندی و به قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان اعلام شود

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان با بیان اینکه تمامی مسئولین شهرستان باید همکاری لازم با قرارگاه بسیج سازندگی داشته باشند،افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان پروژه های نیمه تمام خود را اولویت بندی کنند و جهت تکمیل آن ها به قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان اعلام نمایند.

فرماندار جرقویه عنوان کرد: یکی از اولویت های شهرستان مرمت و بازسازی برخی از مدارس است که تفاهم نامه ای بین بسیج سازندگی و آموزش و پرورش منعقد شود و شروع به فعالیت کنند.

ریاحی با اشاره به اینکه ساماندهی گلزار شهدا در سطح شهرستان نیز یکی دیگر از اولویت ها است، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران و بنیاد مسکن با همکاری نیروهای جهادی جهت مرمت و تکمیل گلزار شهدا اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: در حوزه های مختلف ورزشی، کشاوری،عمرانی، آموزشی و … پروژه های نیمه کاره وجود دارد که با همت و همیاری قرارگاه بسیج سازندگی می توان آن ها را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

سرهنگ فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جرقویه: هدف بسیج سازندگی استفاده از ظرفیت های بسیج و جوانان در عمران و آبادانی است

در ادامه این جلسه سرهنگ فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جرقویه با بیان اینکه اهداف بسیج سازندگی استفاده از تمامی ظرفیت های نیروهای بسیجی و جوانان در ساخت و ساز و آبادانی است، افزود: تقویت فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی و مولفه های انقلابی در بین جوانان در قرارگاه بسیج سازندگی اجرا می شود.

سرهنگ فاطمی گفت: در سال گذشته نزدیک به ۴۲میلیاردریال اعتبار و تسهیلات در بخش های مختلف عمرانی، اشتغال، مساعدت، امدادرسانی و احداث نیروگاه خورشیدی به منظور محرومیت زدایی در سطح شهرستان توسط نیروهای جهادی هزینه شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =