افتتاح کارخانه تولید قیر امولسیون دُری جرقویه

کارخانه تولید قیرامولسیون دری با حضور دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری افتتاح و به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، همزمان با گرامیداشت ایام ا.. دهه فجر کارخانه تولید قیر امولسیون  دُری با حضور دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، دکتر جوهری مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری، ریاحی فرماندار جرقویه،رحیمی فرماندار ورزنه و برخی مسوولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مهران زینلیان در این افتتاحیه، اظهار کرد: برای شهرستان جرقویه سال های گذشته اقداماتی باید انجام می شد که صورت نگرفت و کاستی هایی وجود دارد، اما مدیران دلسوز و منابع معدنی این شهرستان افق های روشنی برای همه ایجاد کرده است که با کار و تلاش بیشتر بتوانیم وضعیت بهتری را برای شهرستان رقم بزنیم.

وی ادامه داد: چند روز پیش در شورای معادن استان در خدمت فرماندار جرقویه بودیم که در این جلسه مصوبه ای در خصوص تعلق یک درصد فروش صنایع معدنی و معادن که ظرفیت قانونی آن تا کنون مسکوت مانده بود، مطرح شد و با رایزنی و تلاش مسئولان به تصویب رسید تا بتوانیم شاهد تحولی در مناطق شهرستان‌های شرقی که معادن و صنایع خوبی در آن ها وجود دارد، باشیم. این موضوع به توسعه زیرساخت‌های شهرستان‌ها کمک می کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افزود: جا دارد از عزیزانی که برای توسعه زیرساخت‌ها در خود شهرستان‌های شرقی اصفهان تلاش می کنند، قدردانی کنم. طی چند روز گذشته بیش از ۷۰۰ پروژه عمرانی قابل توجه با بیش از روزی ۱۴ هزار میلیارد تومن داشتیم. امیدواریم این اقدامات کمک کند تا وضعیت بهتری در آینده داشته باشیم، اگرچه با تلاش دوستان امیدوارم به زودی پروژه‌های بزرگ‌تری در شهرستان‌ها به ویژه شهرستان جرقویه داشته باشیم.

زینلیان تصریح کرد: شهرستان جرقویه یکی از شهرستان منحصر به فرد است که پتانسیل خوبی در منابع انسانی دارد. امیدوارم با مصوبات و پشتیبانی‌ها در خدمت عزیزان باشیم و فضای بهتری را برای مردم عزیزمان در نظر بگیریم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =