صبحگاه مشترک بسیج دانش آموزی در شهر حسن آباد

صبحگاه مشترک بسیج دانش آموزی در شهر حسن آباد جرقویه

به مناسبت آغاز هفته‌ بسیج دانش آموزی صبحگاه مشترک حفظ انسجام و اقتدار  با حضور محسن ریاحی فرماندار شهرستان و سردار فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان در شهر حسن آباد برگزار شد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان در این آیین گفت: حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی نیاز به پیشاهنگی دانش آموزان و دانشجویان و نسل‌های جدید این انقلاب دارد تا با نیروی مضاعف و توان فکری و جسمی خود این انقلاب را بیش از پیش بر قله افتخارات جهانی قرار دهند.

سردار مجتبی فدا با اشاره به روند رو به جلوی پیشرفت در کشور گفت: دشمن در صدد است تا با جنگ رسانه‌ای و تبلیغات انحرافیِ دست نشانده‌های داخلی خود خدمات و دستاورد‌های بیش از چهل سال انقلاب اسلامی را در چشم نسل‌های جدید این کشور کوچک و غیرقابل اتکا جلوه دهد.

در این آیین که با حضور بیش از هزار دانش آموز دختر و پسر مقاطع تحصیلی شهر حسن آباد در دبیرستان شهید مطهری برگزار شد، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان ابتدا از واحد‌های دانش آموزی مستقر بازدید کرد و پس از آن همخوانی‌های رفیق شهیدم و سلام فرمانده را دانش آموزان اجرا کردند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =