شورای فرهنگ عمومی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح امروز شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور فرماندار شهرستان ،امام جمعه شهرستان و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه شهرستان با اشاره به اهمیت تشکیل شورای فرهنگی در شهرستان گفت:ارتقاء فرهنگی شهرستان ،بررسی و شناخت معضلات فرهنگی و ارائه راه کارهای مناسب از مضوعات مهم در شورای فرهنگی است.

حجت الاسلام طباطبایی در ادامه فعالیت شورای فرهنگی شهرستان را مانند فعالیت شبکه بهداشت دانست و افزود: همانطوری که وظیفه شبکه بهداشت تلاش برای سلامت مردم است شورای فرهنگ عمومی نیز در قبال سلامت فرهنگ عمومی وظیفه دارد تا جامعه را به سمت و سوی فرهنگ سالم پیش ببرد.

محسن ریاحی فرماندار شهرستان نیز با تاکید بر ارتقاء و شناخت فرهنگ اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی پیش از آنکه یک انقلاب سیاسی باشدانقلاب اجتماعی است تا مردم را نسبت به پلیدی ها آگاه سازد و در مسیر درست قرا دهد.

ریاحی در ادامه آموزش و پروش را از بزرگ ترین مجموعه اجتماعی جامعه برشمرد و افزود: آموزش و پرورش با همکاری و مشارکت خانواده های دانش آموزان جهت فرهنگ سازی درست و سالم ،میتواند بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی جامعه را بهبود ببخشد.

ریاحی در پایان نیز سواد رسانه ای را از مهم ترین عوامل بازدارنده نسبت به نفوذ دشمن خواند و گفت: آموزش صحیح استفاده فضای مجازی و سواد رسانه ای باید به کاربران شبکه های مجازی داده شود تا نفوذ دشمن را خنثی و مردم را نسبت به شایعات و دروغ های شبکه های معاند آگاه کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ در پاسخ به جنایتهای متعدد رژیم خبیث صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، بامداد روز یکشنبه ۲۶ فروردین، دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، معاون فرماندار جرقویه در جلسه شورای زکات شهرستان با بیان اینکه در اسلام یکسری اعمال واجب وجود دارد که یکی از آنها پرداخت زکات است، افزود: متأسفانه مسئله پرداخت زکات در بین جامعه درست تبیین نشده است و باید در این خصوص اقدامات فرهنگی مؤثری صورت دهیم. طاوسی […]

۲۰ فروردین ۱۴۰۳

  بسم الله الرحمن الرحیم نظر ما نسبت به مسائل فلسطین روشن و واضح است. ما راه‌حل فلسطین را نابودی رژیم اسرائیل می‌دانیم. (امام خامنه ای) روز قدس در حقیقت یادگار ارزشمند امام راحل (ره)، پرچم بر افراشته و سند صداقت حمایت ملت ایران از مظلومان عالم در برابر طاغیان گردنکش است که موجب بیداری […]

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت روز جهانی قدس با بیان اینکه نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط معمار کبیرانقلاب اسلامی یک ابتکار برای مقاومت در برابر ظلم و استکبار است، گفت: راهپیمایی قدس امسال با توجه به […]

۱۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =