شورای فرهنگ عمومی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح امروز شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور فرماندار شهرستان ،امام جمعه شهرستان و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه شهرستان با اشاره به اهمیت تشکیل شورای فرهنگی در شهرستان گفت:ارتقاء فرهنگی شهرستان ،بررسی و شناخت معضلات فرهنگی و ارائه راه کارهای مناسب از مضوعات مهم در شورای فرهنگی است.

حجت الاسلام طباطبایی در ادامه فعالیت شورای فرهنگی شهرستان را مانند فعالیت شبکه بهداشت دانست و افزود: همانطوری که وظیفه شبکه بهداشت تلاش برای سلامت مردم است شورای فرهنگ عمومی نیز در قبال سلامت فرهنگ عمومی وظیفه دارد تا جامعه را به سمت و سوی فرهنگ سالم پیش ببرد.

محسن ریاحی فرماندار شهرستان نیز با تاکید بر ارتقاء و شناخت فرهنگ اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی پیش از آنکه یک انقلاب سیاسی باشدانقلاب اجتماعی است تا مردم را نسبت به پلیدی ها آگاه سازد و در مسیر درست قرا دهد.

ریاحی در ادامه آموزش و پروش را از بزرگ ترین مجموعه اجتماعی جامعه برشمرد و افزود: آموزش و پرورش با همکاری و مشارکت خانواده های دانش آموزان جهت فرهنگ سازی درست و سالم ،میتواند بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی جامعه را بهبود ببخشد.

ریاحی در پایان نیز سواد رسانه ای را از مهم ترین عوامل بازدارنده نسبت به نفوذ دشمن خواند و گفت: آموزش صحیح استفاده فضای مجازی و سواد رسانه ای باید به کاربران شبکه های مجازی داده شود تا نفوذ دشمن را خنثی و مردم را نسبت به شایعات و دروغ های شبکه های معاند آگاه کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین فضای مجازی جرقویه با فرماندار در محل مسجد انصار المهدی شهر نیک آباد برگزار گردید. محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این نشست با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در جهادتبیین دارند، افزود: دولت سیزدهم خدمات خیلی موثری در سطح شهرستان انجام داده است که […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه درسهایی از قرآن شهرستان با حضور فرماندار در محل دارالقرآن نیک آباد برگزار گردید. در این مراسم محسن ریاحی فرماندار با بیان اینکه قرآن کریم هدایتگر انسان به سوی خیر و سعادت است و بیشتر مشکلاتی که جامعه اسلامی با آن مواجه است […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی  از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، رضا طاوسی معاون فرماندار در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مصرف مشروبات الکلی شهرستان با بیان اینکه سالانه تعداد زیادی از انسان ها براثر مصرف مشروبات الکلی جان خود را ازدست می دهند، افزود: مصرف مواد الکلی یک معضل اجتماعی است و همواره آسیب های اجتماعی دیگر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 4 =