تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بخش علیا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه صبح دیروز مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بخش علیا شهرستان جرقویه با حضور محسن ریاحی فرماندار شهرستان ، مدینه معاون پژوهش و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان ، شهردار حسن آباد و جمعی از فرهنگیان شهرستان در محل دبیرستان نورودانش شهر حسن آباد برگزار شد.

در این مراسم محسن ریاحی ضمن عرض تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) با اشاره به اتفاقات اخیر و سخنان مقام معظم رهبری گفت: دشمنان انقلاب همیشه به دنبال بهانه و فرصتی میگردند تا جلوه ی بدی از نظام جمهوری اسلامی ایران را به جهان نشان دهند اما ایران و ملت ایران بارها نشان داده است که فعالیت های دشمن  بیهوده ، و این انقلابی که با خون شهدا آمیخته شده است در برابر ستمگری های دشمنان با اقتدار در حال حرکت است.

وی در ادامه فرهنکیان جامعه  را یکی از مردمی ترین ترین قشرهای جامعه دانست و افزود: دیدگاه دولت به آموزش و پرورش این است که این نهاد ، کارگزار نظام جمهوری اسلامی را تربیت و پرورش دهد یعنی فردی با روحیه انقلابی و با معلوماتی بالا ، و این یکی از وظایف مهم آموزش و پرورش است.

گفتنی است در پایان مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های  غلامرضا منصوری ، حسین صادقی به عنوان رئیس آموزش و پرورش بخش علیا معرفی شد.

 

 

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =