تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بخش علیا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه صبح دیروز مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بخش علیا شهرستان جرقویه با حضور محسن ریاحی فرماندار شهرستان ، مدینه معاون پژوهش و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان ، شهردار حسن آباد و جمعی از فرهنگیان شهرستان در محل دبیرستان نورودانش شهر حسن آباد برگزار شد.

در این مراسم محسن ریاحی ضمن عرض تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) با اشاره به اتفاقات اخیر و سخنان مقام معظم رهبری گفت: دشمنان انقلاب همیشه به دنبال بهانه و فرصتی میگردند تا جلوه ی بدی از نظام جمهوری اسلامی ایران را به جهان نشان دهند اما ایران و ملت ایران بارها نشان داده است که فعالیت های دشمن  بیهوده ، و این انقلابی که با خون شهدا آمیخته شده است در برابر ستمگری های دشمنان با اقتدار در حال حرکت است.

وی در ادامه فرهنکیان جامعه  را یکی از مردمی ترین ترین قشرهای جامعه دانست و افزود: دیدگاه دولت به آموزش و پرورش این است که این نهاد ، کارگزار نظام جمهوری اسلامی را تربیت و پرورش دهد یعنی فردی با روحیه انقلابی و با معلوماتی بالا ، و این یکی از وظایف مهم آموزش و پرورش است.

گفتنی است در پایان مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های  غلامرضا منصوری ، حسین صادقی به عنوان رئیس آموزش و پرورش بخش علیا معرفی شد.

 

 

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 15 =