معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری : ولایت و مردم دو عنصر اصلی انقلاب اسلامی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، خضری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در نشست صمیمی با جوانان، نخبگان و بانوان جرقویه با بیان اینکه مشکلات جامعه را با مشارکت دادن مردم می توان حل کرد، افزود: یکی از مشکلات مهم که مردم با آن دست و پنجه نرم میکنند معیشت و اشتغال است که بایستی دولت و تشکل سازمان های مردم نهاد برای برطرف کردن این مشکلات راهکار ارائه داد.

خضری با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی در این چهل و پنج سال بسیار چشمگیر و قابل توجه بوده است، گفت: دشمنان انقلاب از پیشرفت ایران هراس دارند و تمام قد برای جلوگیری از این پیشرفت ها با نقشه های مختلف درصدد ایجاد اختلال و ناامن کردن جامعه را دارند.

وی تصریح کرد: دو عنصر اصلی باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران گردید که اولین آن ولایت که با تأسی از مکتب اهل بیت علیهم السلام روحیه استکبار ستیزی و آزادی خواهی در بین جامعه رواج داد و دومین عنصر مردم فهیم بودند که پشت امام خود قیام و رژیم پهلوی را ساقط کردند.

معاون استاندار با عنوان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه همگان است، تأکید کرد: هر کدام از جوانان،نخبگان و بانوان می بایستی برای بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات پیش رو تلاش کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =