فرماندار جرقویه: دستگاه های اجرایی شهرستان باید از تمامی ظرفیت های خود برای بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات پیش رو استفاده کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه شورای اداری و ستاد دهه فجر شهرستان با بیان اینکه در آستانه چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی قرار داریم و باید برای تقویت این نظام و انقلاب کار جهادی انجام دهیم، افزود: پاسداشت انقلاب یک تکلیف همگانی است؛ ما باید تمام ظرفیت هایی را که در کشور وجود دارد پای این موضوع بیاوریم و مردم با دیدن دستاوردهای انقلاب خوشحال و امیدوار می‌شوند.

ریاحی با اشاره به اینکه باید از همه فرصت ها در تمامی حوزه ها برای جهاد تبیین بهره ببریم، گفت: عزت فعلی نظام به برکت خون شهدا محقق شده و در حال حاضر در عرصه های بین المللی حرف برای گفتن داریم.

وی افزود: امیدآفرینی، اعتمادافزایی و ایجاد نشاط اجتماعی محور همه فعالیت‌ها و اقدامات ستاد دهه فجر شهرستان است که باید از این فرصت در ایام مبارک ماه‌های رجب و شعبان برای تحقق برنامه‌های با نشاط اجتماعی، استفاده مناسب و شایسته‌ داشته باشیم.

فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان با تأکید بر اینکه در تمامی شهرها و روستاها جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می بایست با شکوه برگزار شود، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان باید میزان رضایت اجتماعی و مردم را نسبت به اقدامات و عملکرد خود جلب کنند و این امر مهم باعث بالا رفتن مشارکت مردم در انتخابات پیش رو می شود.

ریاحی اظهار داشت: مدیران و مسئولان اجرایی شهرستان همواره در بین مردم حضور داشته باشند و مشکلات هر محله شهری و روستایی را احصا و برای برطرف کردن مشکلات تلاش کنند.

رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان تصریح کرد: در کنار دولت قوی، مجلس قوی باید شکل بگیرد و برای احقاق این امر مردم نقش بسزایی دارند. مردم فهیم و انقلابی بدانند اگر میزان مشارکت در انتخابات کم باشد تحریم ها علیه کشور عزیزمان بیشتر خواهد شد.

وی افزود: کلیه ادارات عملکرد چهل و پنج ساله خود را در قالب یک نمایشگاه برای به معرض گذاشتن دید عموم مردم اقدام نمایند.

سرهنگ فاطمی: برگزاری انتخابات یک رویداد مهم و بزرگ سیاسی است

سرهنگ فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیز در ادامه با اشاره به اینکه ایام ا.. دهه مبارک فجر امسال مقارن شده است با اعیاد ماه های رجب و شعبان که باید به صورت باشکوه جشن انقلاب برگزار شود، افزود: امروزه اگر بخواهیم بر علیه دشمنان انقلاب اسلامی قدم برداریم شرکت در انتخابات است.

فاطمی با بیان اینکه باید چهار مولفه حضرت اقا در خصوص انتخابات بیان نمودند که همگان برای تحقق این مولفه ها باید تلاش کنند، گفت: اگر مجلس قوی می خواهیم باید مشارکت مردم در انتخابات به صورت حداکثری باشد و برگزاری انتخابات یک رویداد مهم و بزرگ سیاسی است.

دبیر ستاد دهه فجر شهرستان تصریح کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان اقدامات خود در طول این چهار دهه جمع آوری کنند و در اختیار ستاد قرار دهند تا نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان برپا کنیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 15 =