تکریم و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش علیای جرقویه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در محل دفتر فرماندار جرقویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در این مراسم با بیان اینکه نهاد مقدس کمیته امداد به منظور کمک به قشر مستضعف تشکیل شده است، گفت: کمیته امداد بعد از انقلاب اسلامی خدمات بسیار خوب و ارزنده‌ای خصوصاً برای جامعه محروم و نیازمند ارائه داده است.

وی افزود: کمیته امداد به یک مجموعه کارگاهی تبدیل شده و امروزه باید با همدلی و برادری در مسیر خدمت رسانی دریغ نکنیم و همواره برای رفع نیازهای محرومین تلاش مضاعف انجام دهیم.

ریاحی با اشاره به اینکه کمک به قشر ضعیف و کسانی که در شرایط سختی زندگی میکنند از بهترین نوع کمک بوده و کمیته امداد با حرکت به سوی توانمند سازی اعضای تحت پوشش خود کرامات و عزت انسان‌ها را حفظ و آنها در عرصه تولید و اقتصاد کشور کمک کنند، افزود: اشتغال و خود کفایی مددجویان و رونق کسب و کار و رفع مشکلات آنان از مهمترین خواسته‌های ما است.

در پایان از زحمات حمید مهدی زاده رئیس سابق کمیته امداد امام خمینی ره بخش علیا تقدیر و تشکر به عمل آمد و حسین جمشیدی به عنوان رئیس جدید این نهاد منصوب شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 8 =