جعفری فرماندار شهرضا: فتنه ۸۸ در ابعاد گوناگون و وسیع برنامه ریزی شده بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم گرامیداشت ۹دی ماه و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولین شهرستان و مردم فهیم و انقلابی شهرستان در محل مسجمد امام حسن شهر نیک آباد برگزار گردید.
در این مراسم دکتر جعفری فرماندار شهرضا با بیان اینکه ۹ دی ماه روز تجلی و تجدید میثاق امت با ولایت نام گذاری شده است و مردم در این روز با حضور پرشور خود در خیابان ها توطئه های دشمنان داخلی و خارجی نظام را خنثی کردند،افزود: یکی از حماسه آفرینی مردم ایران مشارکت ۸۴درصدی در انتخابات سال ۱۳۸۸ که در دنیا برای خود بی نظیر بود و این مشارکت بالا باعث شد تا دشمنان انقلاب شیرینی این جشن بزرگ را به کام مردم ایران تلخ کنند و با برنامه ریزی فتنه بعد از اعلام نتیجه انتخابات شروع شد.
جعفری با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ باعث تحولات بسیاری در حوزه های مختلف فرهنگی،اقتصادی،سیاسی و اجتماعی شود، گفت: دشمنان ایران بدانند که انقلاب اسلامی اسیر زور و آزمایی خیابانی نخواهد شد و در تاریخ خواهند نوشت کسی که حافظ رأی مردم در انتخابات ۸۸ بود رهبر معظم انقلاب بود.
وی افزود: از فتنه ۸۸ باید درس و عبرت گرفت تا دیگر شاهد چنین فتنه هایی در جامعه نباشیم و یکی از مطالبه مردم از حاکمیت محاکمه نمودن عوامل فتنه و اختلاس گران است.
فرماندار شهرضا با عنوان اینکه اگر بصیرت مردم در ۹ دی ماه نبود مشخص نبود بر سر نظام و انقلاب اسلامی می آمد، تصریح کرد: در فتنه ۸۸ انتخابات بهانه بود و اصل نظام نشانه بود که ملت ایران در ۹ دی ماه۸۸ خودجوش و بدون فراخوان به خیابان ها ریختند و تمامی نقشه ها و توطئه های دشمنان را خنثی کردند.
جعفری با تأکید اینکه در سال جاری چهار مؤلفه ی مشارکت، رقابت سالم، سلامت و امنیت از سوی مقام معظم رهبری برای انتخابات پیش رو بیان فرمودند، اظهار داشت: یکی از برنامه های دشمنان پایین آوردن مشارکت مردم در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که مردم عزیز و هوشیار باردیگر با حضور پرشور خود به بدخواهان این نظام عظمت انقلاب اسلامی را نشان خواهند داد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =