فرماندار جرقویه: وظیفه ما در قبال شهدای گمنام بسیار سنگین است و باید دین خود را نسبت به این شهدا با خدمت صادقانه ادا کنیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه،محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه هماهنگی استقبال از کاروان بهشت(شهدای گمنام) با بیان اینکه روز سه شنبه ۲۱آذرماه ۱۴۰۲ شهرستان میزبان دو لاله گلگون کفن است،افزود: شهدای گمنام نسبت به سایر شهدای عزیز مظلوم تر هستند و بخاطر بی نام و نشان بودن آن ها همه ما باید مراسم استقبال و تشییع با شکوهی برپا کنیم.

ریاحی با اشاره به اینکه حضور شهدا در شهرستان باعث خیر و برکت هستند و باید از حضور این عزیزان بهره معنوی کامل برد، گفت: کاروان بهشت در چهار شهر نصرآباد،محمدآباد،نیک آباد و حسن آباد حضور خواهند داشت و از عموم مردم می خواهیم تا با حضور پر رنگ خود از این عزیزان استقبال و بدرقه نمایند.

فرماندار جرقویه با عنوان اینکه یکی از شهدای گمنام برای تدفین در پارک کوهستان شهر محمدآباد روز ۲۶آذرماه وارد شهرستان خواهد شد،اظهارداشت: وظیفه ما در قبال شهدای گمنام بسیار سنگین است و باید با انجام وظایف خود و ارائه خدمت صادقانه به مردم این دین را ادا کنیم.

وی تصریح کرد: ۲۶ تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ شهید گمنام صبح ها میزبان مدارس و دانش آموزان و عصرها میزبان روستاها است و مدیریت آموزش و پروش و دهیاران می بایست نسبت به برنامه ریزی مناسب برای استقبال از این شهید گرانقدر انجام دهند.

ریاحی باتأکید براینکه : شهرداران و دهیاران نسبت به فضاسازی مناسب برای استقبال از کاروان بهشت صورت دهند، گفت: همه دستگاه های اجرایی شهرستان باید همکاری لازم با مسئولین مربوطه برای استقبال با شکوه داشته باشند تا فردای قیامت شرمنده شهدا و خانواده آنها نشویم.

شب معراج با شهدا در مسجد جامع صاحب الزمان شهر نصرآباد برگزار می شود

در ادامه سرهنگ فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیز با بیان اینکه همزمان با ایام فاطمیه ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰آذرماه ۱۴۰۲ پیکر دو تن از شهدای خوشنام (گمنام) وارد شهرستان و شهر نصرآباد می شود، افزود: شب معراج با این دو شهید در مسجد جامع صاحب الزمان شهرنصرآباد برگزار می شود و از عموم مردم دعوت میگردد تا در این مراسم معنوی حضور داشته باشند.

فاطمی با اشاره به اینکه برنامه زمانبندی حضور کاروان شهدا در شهرهای شهرستان به زودی اطلاع رسانی خواهد شد، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری هیئت های مذهبی نسبت به برپایی ایستگاه های صلواتی اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =