معاون فرماندار جرقویه: همه مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات شهرستان برای تحقق چهار اصل منویات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات ( امنیت، مشارکت، رقابت و سلامت) تلاش خواهند کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، معاون فرماندار و جانشین کارگروه اجرای انتخابات شهرستان در نشست مشترک کمیته های اطلاع رسانی و جلب مشارکت های مردمی انتخابات با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری بر تحقق چهار اصل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت در انتخابات ۱۱ اسفند سال جاری، گفت: همه تلاش این دو کمیته بر تحقق این چهار اصل مهم باشد.

معاون فرماندار با بیان اینکه دشمنان با استفاده از جنگ رسانه ای همواره می خواهد یأس و ناامیدی را در بین مردم عزیزمان گسترش دهند، افزود: وظیفه همه دستگاه های اجرایی تبیین دستاوردهای خود برای مردم در فضای مجازی و رسانه ها است تا جلوی توطئه ها و حیله های دشمنان را خنثی نمایند.

معاون فرماندار تصریح کرد: از دیگر اقدامات دیگر دشمنان و شبکه های معاند این است که مردم را از حضور خود در پای صندوق های رای منع کند،منتهی مردم انقلابی ، ولایتمدار و شجاع مثل همیشه بار دیگر با حضور پر شور خود در انتخابات ۱۱ اسفند۱۴۰۲ سیلی محکمی بر بدخواهان این نظام خواهند زد.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش،سازمان تبلیغات اسلامی،شهرداری ها،دستگاه های خدمات رسان و دهیاری ها امکانات و ظرفیت مناسبی برای تشویق مردم در پای صندوق های رای را دارند، گفت: هیئت های مذهبی با توجه به مناسبت های پیش رو من جمله ایام فاطمیه می توانند مردم را نسبت به انتخابات و حساسیت آن در بین جوامع بین المللی از اساتید خبره دعوت نمایند تا برای مردم این موضوع را تبیین نمایند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور محترم هم برگزاری انتخاباتی سالم، رقابتی و با مشارکت بالا را عامل ارتقای امنیت ملی و اعتماد عمومی دانسته و همه دستگاه‌ها را مکلف کرد تا با وزارت کشور در اجرا و برگزاری انتخابات مشارکتی یاری دهند، افزود به همین منظور جایگاه، نقش و رسالت کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات مورد توجه بوده و وظایف آن را سنگین تر کرده است.

در پایان این نشست نیز هر کدام از اعضای حاضر به بیان نظرات و پیشنهادات پرداخت نمودند و راهکارهای خوبی برای بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات ارائه گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 14 =