فرماندار جرقویه: اجرای طرح پروژه مقابله با اثرات سوءخشکسالی فرصت مناسبی برای شناسایی توانایی های افراد است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در حاشیه اجرای طرح مقابله با اثرات سوءخشکسالی در دهستان رامشه با بیان اینکه این پروژه حدود یک سال است در سطح شهرستان اجرا می شود، افزود: شهرستان جرقویه به خصوص بخش علیا در این ۴دهه اخیر خسارات و زیان های زیادی بر اثر خشکسالی متحمل شده است.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه اجرای این طرح بسیار خوب و مؤثر است و می توان با برنامه ریزی دقیق در اجرای آن از آسیب های اجتماعی احتمالی جلوگیری نمود، گفت: یکی از اهداف اجرای این طرح شناسایی توانایی ها و ظرفیت افراد منطقه است که با استفاده از این توانمندی ها باعث ایجاد شغل و رونق اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می شود.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین آسیب های اثرات خشکسالی مهاجرت مردم است که اولین اثر منفی این اقدام حاشیه نشینی و مشکلات عدیده ای است که پس از آن به وجود می آید.

گفتنی است پروژه مقابله با اثرات سوء خشکسالی با مشارکت مردم کشور ژاپن و سازمان هلال احمر با ارائه کمک های معیشتی و سلامت در سه استان اصفهان، کرمان و هرمزگان در حال اجرا است.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 9 =