فرماندار جرقویه : تمام دستگاه های اجرایی شهرستان آمادگی لازم برای مقابله با حوادث غیرمترقبه داشته باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه مدیریت بحران شهرستان با بیان اینکه اقدامات موثر و به موقع در مواقع بحران بسیار با اهمیت و باارزش است، افزود: تمامی ادارات و ارگان ها آمادگی لازم در مواجه با شرایط بحرانی داشته باشند تا از خسارات احتمالی جانی و مالی پیشگیری شود.

 

ریاحی با اشاره به اینکه با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی های خوب در فصل پاییز، گفت: شهرداری ها و دهیاری ها نسبت به پاکسازی مسیل ها و رودخانه ها و جمع آوری نخاله ها از محل عبور آبهای سطحی اقدام نمایند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به شیوع آنفولانزای حاد پردندگان در برخی از نقاط کشور دامپزشکی و متولیان مربوطه نسبت به آموزش مقابله با این نوع بیماری در سطح شهرستان به صورت ویژه اطلاع رسانی کنند.

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان با عنوان اینکه فرهنگ صرفه جویی و الگوی مصرف انرژی در بین مردم عزیز باید نهادینه شود، اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان و سرد شدن هوا می بایست در مصرف گاز صرفه جویی کرد و همچنین آموزش های لازم در خصوص ایمنی کامل در مصرف گاز به شهروندان ارائه نمود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =