فرماندار جرقویه: تمام دستگاه های اجرایی شهرستان و شهرداری ها با هیئت اجرایی و هیئت نظارت انتخابات ۱۴۰۲ همکاری و تعامل داشته باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه شورای اداری با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای تحقق یافتن چهار راهبرد مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات انجام خواهیم داد، گفت: فرآیند انتخابات در شهرستان از اول مهرماه به صورت رسمی آغاز شد.

ریاحی با اشاره به اینکه صلاحیت نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۸ آبان ماه به آنها ابلاغ گردید، افزود: همه دستگاه های اجرایی و شهرداری ها می بایست با هیئت اجرایی و هیئت نظارت انتخابات ۱۴۰۲ همکاری و تعامل ویژه داشته باشند و برای بالا رفتن مشارکت مردم در انتخابات از تمام ظرفیت های خود استفاده کنند.

رئیس شورای اداری جرقویه تصریح کرد: ادارات و ارگان ها امکانات خود را باید در اختیار مجریان برگزاری انتخابات قرار دهند و هر کسی همکاری نکند طبق قانون جدید انتخابات مجرم شناخته می شود و مطابق با قانون با آن شخص برخورد خواهد شد.

فرماندار با تأکید بر اینکه کارکنان ادارات و دستگاه های دولتی در تایم وقت اداری حق تبلیغ انتخاباتی نخواهند داشت و جرم محسوب می شود، عنوان کرد: مسئولین توجه داشته باشند که از امکانات دولتی برای تبلیغ نامزدهای انتخابات پیش رو استفاده نکنند.

محسن ریاحی فرماندار جرقویه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بسیج یک شبکه کاملأ مردمی است و بر پایه مردم استوار است، گفت: برنامه های هفته بسیج در سطح شهرستان به صورت مردمی و پررنگ برگزار شود و بسیج یک نهاد مقدس است.

داوطلبین انتخابات مجلس که رد صلاحیت شده اند برای اعتراض به سامانه وزارت کشور مراجعه نمایند

در ادامه قاسمی معاونت نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان اصفهان با بیان اینکه داوطلبین دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که رد صلاحیت شده اند از تاریخ ۲۰ لغایت۲۴آبان ماه فرصت دارند تا در سامانه وزارت کشور اعتراض خود را ثبت نمایند،گفت: تبلیغات خارج از موعد مقرر تخلف محسوب می شود و در قانون جدید انتخابات جرم انگاری هایی برای تبلیغات زود هنگام در نظر گرفته شده است.

قاسمی اظهار داشت: تمام دستگاههای دولتی حسب درخواست شورای نگهبان در خصوص آمار و اطلاعات نامزدهای انتخابات در اختیار این نهاد قرار دهند.

شایان ذکر است در این جلسه ناحیه مقاومت بسیج، اداره ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی و آبفای شهرستان گزارش عملکرد شش ماهه خود را ارائه‌ نمودند.

 

مطالب مشابه

بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ در پاسخ به جنایتهای متعدد رژیم خبیث صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، بامداد روز یکشنبه ۲۶ فروردین، دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، معاون فرماندار جرقویه در جلسه شورای زکات شهرستان با بیان اینکه در اسلام یکسری اعمال واجب وجود دارد که یکی از آنها پرداخت زکات است، افزود: متأسفانه مسئله پرداخت زکات در بین جامعه درست تبیین نشده است و باید در این خصوص اقدامات فرهنگی مؤثری صورت دهیم. طاوسی […]

۲۰ فروردین ۱۴۰۳

  بسم الله الرحمن الرحیم نظر ما نسبت به مسائل فلسطین روشن و واضح است. ما راه‌حل فلسطین را نابودی رژیم اسرائیل می‌دانیم. (امام خامنه ای) روز قدس در حقیقت یادگار ارزشمند امام راحل (ره)، پرچم بر افراشته و سند صداقت حمایت ملت ایران از مظلومان عالم در برابر طاغیان گردنکش است که موجب بیداری […]

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت روز جهانی قدس با بیان اینکه نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط معمار کبیرانقلاب اسلامی یک ابتکار برای مقاومت در برابر ظلم و استکبار است، گفت: راهپیمایی قدس امسال با توجه به […]

۱۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =