نشست صمیمانه فرماندار جرقویه با اهالی روستای پیکان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در نشست صمیمی با اهالی روستای پیکان با بیان اینکه  یکی از مهمترین اهداف دولت مردمی و انقلابی  خدمتگزاری بی منت و رسیدگی به مشکلات و توجه به توسعه زیرساختهای روستایی است، افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امروزه شاهد هستیم بسیاری از مناطق محروم با تلاش مسئولین مربوطه پیشرفت های خوبی داشته اند.

ریاحی با اشاره به اینکه روستای پیکان یکی از بزرگترین روستاهای استان محسوب می شود،گفت: در دوسال گذشته خدمات خوبی در این روستا صورت گرفته من جمله آسفالت معابر به متراژ ۲۳هزار و ۸۰۰مترمربع، احداث زمین چمن مصنوعی، احداث پارک ویژه کودکان و نوجوانان، احداث بند خاکی در راستای ذخیره آب و… از اقدامات دولت سیزدهم در این روستا است.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه های مهم دولت اشتغالزایی برای جوانان است که برای افرادی که دارای مهارت فنی و حرفه ای هستند با معرفی به بانکهای مربوطه تسهیلات جهت ایجاد مشاغل خانگی دریافت خواهند نمود.

فرماندار افزود: در سال جاری یک رویداد سیاسی مهم در پیش است و آن هم انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که مردم می بایست با آگاهی و بصیرت کافی در این عرصه مهم شرکت نمایند.

ریاحی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه به خصوص جنگ فلسطین با اسرائیل و محکومیت جنایات رژیم صهیونیست در امر کودک کشی، زنان کشی و قطع آب و برق روی مردم مظلوم غزه پرداخت،گفت: طبق منویات مقام معظم رهبری اسرائیل نفس های آخر خود را می کشد و به زودی این رژیم غاصب محو خواهد شد.

در ادامه نیز برخی از مردم فهیم روستای پیکان به بیان مسائل و مشکلاتی چون نبود مکانی مناسب برای تفریح بانوان، پارکینگ برای کامیون داران، بیمه ساختمان، تخلیه نخاله های ساختمانی در اطراف روستا و نزدیک به مناطق مسکونی، ساخت و ساز غیرمجاز مسکن و… نمودند که فرماندار پاسخگوی این موضوعات بودند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 18 =