فرماندار جرقویه :حماسه و رشادتهای شهدای دوران دفاع مقدس و همه شهدای انقلاب اسلامی هویت ملی ما هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه وظیفه تمام مسئولین تکریم و تجلیل از رزمندگان و خانواده های معظم شهداست، افزود: هفته دفاع مقدس یاد آور ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدری است که در دفاع از میهن و آرمان های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.

ریاحی با شاره به اینکه امروزه پیشرفت، توسعه و داشتن امنیت و آسایش را مدیون خون شهدا و ایثارگران هستیم، گفت: یکی از درس های دوران دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و استبداد و جنگ نابرابر بود.

وی تصریح کرد: شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس با رشادت‌ها و حماسه ای که خلق کردندشناسنامه و هویت ملی ما هستند.

سرهنگ فاطمی: هدف از بزرگداشت هفته دفاع مقدس حفظ و ارزش های دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

در ادامه سرهنگ فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جرقویه نیز با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی در سطح شهرستان تدارک و برنامه ریزی شده است، گفت: در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی و ایثارگری خود فرهنگ شهادت و ارزشی را در بین نسل های آینده ترویج دادند.

فاطمی با اشاره به اینکه همزمان با هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان یادواره و کنگره شهدا برگزار خواهد شد، افزود: نشست های بصیرتی و جهاد تبیین برای اقشار مختلف مردم برگزار خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: هدف از بزرگداشت هفته دفاع مقدس حفظ و ارزش های دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و نسلهای آینده است و تا آخرین نفس خود در دفاع از ولایت و ارزش‌های دینی و اسلامی خود ایستاده ایم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفده =