فرماندار جرقویه: ۱۰۰۱ متقاضی برای طرح اقدام ملی و نهضت ملی مسکن در شهرستان ثبت نام کرده اند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در نشست با فعالین فضای مجازی که در محل فرمانداری تشکیل گردید با بیان اینکه یکی از شعارهای دولت سیزدهم تأمین و ساخت و ساز مسکن برای جوانان و محرومین بوده است، گفت: حدود ۱۰۰۱ متقاضی تا کنون در طرح اقدام ملی و نهضت ملی مسکن در جرقویه ثبت نام کرده اند که تا کنون به ۲۹۰ متقاضی پلاک مسکونی تخصیص داده شده و نزدیک به ۸۹ پلاک پروانه ساخت صادر گردیده است.
ریاحی با اشاره به اینکه حدود ۱۹۳ پلاک مسکن روستایی و ۱۷۰ پلاک برای ساخت مسکن محرومین واگذار شده است،افزود: ۴۸ مسکن با مشارکت کمیته امداد امام خمینی ره، بنیاد مسکن، بهزیستی و خیرین برای محرومین ساخته و واگذار شده است.

فرماندار جرقویه: رسانه ها نقش موثری در بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات دارند

محسن ریاحی در ادامه با اشاره به اینکه در سال جاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در پیش است، گفت: رسانه ها و فعالین فضای مجازی نقش مهم و مؤثری در بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات دارند.

وی تصریح کرد: مردم با کمک رسانه ها فردی را انتخاب نمایند که دغدغه مسائل و مشکلات شهرستان داشته باشد و دلسوزانه برای مردم قدم بردارند.

فرماندار تأکید کرد: دولت سیزدهم در سطح شهرستان در حوزه های مختلف عمرانی، ورزشی، مسکن، صنعت، کشاورزی، بهداشتی و… اقدامات خوبی انجام داده است. ساخت زمین چمن مصنوعی روستای پیکان، احداث پارک کوهستان محمدآباد، نیروگاه خورشیدی غدیر جرقویه۲، ساخت مرکز درمانی در شهر حسن آباد و نصرآباد، استقرار اکثر ادارات در سطح شهرستان، بهره برداری از فاز ۲کارخانه دُری و… از اقدامات این دوسال دولت سیزدهم در شهرستان بوده است.

مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =