بازدید فرماندار جرقویه از مزرعه پرورش شتر مرغ صابری و گاوداری ملک پور در هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با گرامیداشت هفته دولت محسن ریاحی فرماندار جرقویه به اتفاق رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان و برخی کارشناسان فرمانداری، جهادکشاورزی و دامپزشکی از مزرعه پرورش شتر مرغ صابری و گاوداری ملک پور بازدید نمودند.

گفتنی است گاوداری ملک پور دارای ۵۰۰ رأس گاو که حدود ۱۷۵ رأس آن شیرده که در ماه حدود ۱۸۰ تن شیر و ۳ تن گوشت تولید می کند.

مزرعه پرورش شتر مرغ صابری نیز در زمینی به مساحت ۱۰هزار مترمربع و دارای ۶۰ قطعه مولد که از این تعداد مولد سالانه حدود ۱۴۰۰ قطعه شترمرغ پراوری و ۴۰ تن گوشت خالص تولید می شود.

مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =