ریاحی فرماندار جرقویه: زنان یکی از مهمترین اقشار جامعه محسوب می شوند و نقش بسزایی در مشارکت های اجتماعی دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در نشست با بانوان فعال شهرستان در هفته گرامیداشت دولت گفت: در طرح قانون جوانی و جمعیت برای رشد جمعیت قوانین خوبی مانند واگذاری زمین برای ساخت مسکن، تسهیلات خرید خودرو، تسهیلات اشتغالزایی و… وضع شده است.

فرماندار با اشاره به اینکه جمعیت در زمینه های مختلف بسیار موثر است افزود: رشد اقتصادی، رشدتولید، برقراری امنیت، جامعه پویا، توسعه و پیشرفت در حوزه های مختلف بستگی به جوانی و جمعیت کشور دارد.

ریاحی با تأکید بر اینکه بانوان یکی از مهترین اقشار جامعه محسوب می شوند و نقش بسزایی در مشارکت های اجتماعی دارند، افزود: دولت سیزدهم برای بانوانی که مهارت و حرفه ای با داشتن مدرک فنی و حرفه ای باشند تسهیلات اشتغالزایی با سود ۴درصد برای راه اندازی شغل پرداخت می کند.

در ادامه نیز بانوان حاضر در این نشست به مسائل و مشکلات زنان چون نبود امکانات کافی برای ورزش کردن، کمبود مکان برای برگزاری کلاسهای اوقات و فراغت، نبود مرکز مشاوره برای آموزش مهارت زندگی، اشتغال بانوان و… در سطح شهرستان اشاره نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 11 =