ریاحی فرماندار جرقویه: زنان یکی از مهمترین اقشار جامعه محسوب می شوند و نقش بسزایی در مشارکت های اجتماعی دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در نشست با بانوان فعال شهرستان در هفته گرامیداشت دولت گفت: در طرح قانون جوانی و جمعیت برای رشد جمعیت قوانین خوبی مانند واگذاری زمین برای ساخت مسکن، تسهیلات خرید خودرو، تسهیلات اشتغالزایی و… وضع شده است.

فرماندار با اشاره به اینکه جمعیت در زمینه های مختلف بسیار موثر است افزود: رشد اقتصادی، رشدتولید، برقراری امنیت، جامعه پویا، توسعه و پیشرفت در حوزه های مختلف بستگی به جوانی و جمعیت کشور دارد.

ریاحی با تأکید بر اینکه بانوان یکی از مهترین اقشار جامعه محسوب می شوند و نقش بسزایی در مشارکت های اجتماعی دارند، افزود: دولت سیزدهم برای بانوانی که مهارت و حرفه ای با داشتن مدرک فنی و حرفه ای باشند تسهیلات اشتغالزایی با سود ۴درصد برای راه اندازی شغل پرداخت می کند.

در ادامه نیز بانوان حاضر در این نشست به مسائل و مشکلات زنان چون نبود امکانات کافی برای ورزش کردن، کمبود مکان برای برگزاری کلاسهای اوقات و فراغت، نبود مرکز مشاوره برای آموزش مهارت زندگی، اشتغال بانوان و… در سطح شهرستان اشاره نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =