فرماندار جرقویه: فرهنگیان یکی از بدنه های مهم دولت محسوب می شوند

نشست و هم اندیشی صمیمانه فرهنگیان با فرماندار جرقویه در هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با گرامیداشت هفته دولت با برخی از فرهنگیان شاغل و بازنشسته با محسن ریاحی فرماندار جرقویه دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست ریاحی با بیان اینکه فرهنگیان یکی از بدنه های مهم دولت محسوب می شوند، افزود: معلمان نقش بسزایی در تعلیم و تربیت دانش آموزان دارند و می بایست تربیت در راستای انقلاب اسلامی و ادامه دهنده راه شهدا باشد.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه امروزه دشمنان با ترفندهای مختلف می خواهند کودکان و نوجوانان ما را از انقلاب و دین جدا کنند، گفت: آموزش و پرورش یکی از سنگرهای مهم در مقابله با توطئه‌های دشمنان بر نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید دانش آموزان را نسبت به کارشکنی های دشمن هوشیار و آگاه کنند.

وی تصریح کرد: عملکرد آموزش و پرورش بخش علیا و مرکزی در حوزه پرورشی جایگاه خوبی در استان قرار گرفته است و این نشان میدهد که متولیان مربوطه تلاش و زحمات زیادی در این زمینه انجام داده اند.

در ادامه فرهنگیان حاضر در جلسه هر کدام به مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش بیان نمودند که نبود مشاوران خبره در سطح شهرستان، کمبود امکانات و تجهیزات آموزشی در مدارس، کمبود امکانات برای برگزاری کلاسهای اوقات و فراغت برای دانش آموزان، معیشت اقتصادی، هزینه های آموزش خانواده ها، ایاب و ذهاب دانش آموزان و معلمان، کمبود معلمان متخصص و… برخی از این مشکلات بودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =