نشست صمیمی فرماندار جرقویه با کشاورزان زحمتکش شهرستان در هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با گرامیداشت هفته دولت نشست صمیمی محسن ریاحی فرماندار جرقویه با کشاورزان عزیز و زحمتکش در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در این نشست ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه کشاورزان طی چند سال گذشته با مشکلات زیادی چون کمبود آب در منطقه مواجه بودند، افزود: دولت سیزدهم در این دوسال گذشته برای رفع کمبود آب کشاورزان اقدامات لازم را انجام داده است.

وی تصریح کرد: تکمیل طرح انتقال آب با لوله، مرمت و بازسازی قنوات، تکمیل کانال آبرسانی، توزیع اعتبارات ارزان قیمت بین کشاورزان خسارت دیده و… از اقدامات خوب دولت در حوزه کشاورزی است.

در ادامه کشاورزان به بیان مسائل و دغدغه های خود پرداختند و خواستار رسیدگی مشکلات خود از مسئولین شهرستان و استان شدند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یازده =