بازدید فرماندار جرقویه از طرح های مشاغل خانگی همزمان با گرامیداشت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با هفته دولت محسن ریاحی فرماندار به اتفاق میرحاج رئیس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان از طرح های مشاغل خانگی چون گیوه دوزی، میناکاری، کارگاه تولیدی حلوا و قالی بافی بازدید نمودند.

در حاشیه این بازدید ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری در خصوص مهار تورم و رشد تولید بوده است، گفت: یکی از سیاست های دولت سیزدهم در تحقق شعار سال تقویت و افزایش مشاغل خانگی در سطح شهرستان است.

وی تصریح کرد: شهرستان جرقویه دارای ظرفیتهای زیادی است که باید تولید محصولات جدید با ایده یابی و ایده پردازی که منجر به خلق محصول بازار محور می شود، در دستور کار قرار گیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =