حضور فرماندار جرقویه در بین عشایر زحمتکش در منطقه سبزکوه چهارمحال بختیاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، همزمان با گرامیداشت هفته دولت محسن ریاحی فرماندار جرقویه به اتفاق برخی مسئولین با حضور خود در منطقه عشایری سبز کوه با عشایر زحمتکش و غیور منطقه جرقویه دیدار و گفتگو نمودند.
در حاشیه این بازدید ریاحی با بیان اینکه عشایر یکی از اقشار زحمتکش و پر مشقت جامعه محسوب می شوند، افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان با تمام وجود در راستای رفع مشکلات عشایر آماده خدمت هستند.
در این بازدید فرماندار جرقویه ۴۰ حواله مخزن آب ۱۰۰۰لیتری به ارزش ۷۰میلیون ریال(مجموعأ دومیلیارد و هشتصد میلیون ریال) که تعدادی از آنها را به عشایر اهدا نمود و همچنین قول مساعدت برای خرید پک انرژی خورشیدی را نیز به این عزیزان داد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =