فرماندار جرقویه: بازرسی اصناف به صورت مداوم در سطح شهرستان انجام می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی با بیان اینکه به منظور کنترل قیمت در بازار و جلوگیری از گرانفروشی و کم فروشی برخی از اصناف، گفت: بازرسی مشترک از واحدهای صنفی باحضور نماینده فرمانداری، تعزیرات حکومتی، اصناف، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت، شبکه دامپزشکی، نیروی انتظامی و اداره صمت به صورت مداوم در سطح شهرستان صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینکه هدف از بازرسی در راستای کنترل قیمت و رضایت مردم از واحدهای صنفی است، افزود: مشاورین املاک طبق عرف و قانون معاملات را انجام دهند و در صورت مشاهده تخلف به طور جد به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =