فرماندار جرقویه:۱۱پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر حدود۵۰۰ میلیارد تومان همزمان با گرامیداشت هفته دولت در شهرستان افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه شورای اداری با بیان اینکه دولت سیزدهم در بدو شروع کاری با مشکلات زیادی روبرو بود که با تلاش و پیگیری های فراوان رئیس جمهور محترم بسیاری از مشکلات اساسی کشور برطرف و کم شده است، افزود: برخی از خدمات و اقدامات دولت سیزدهم شامل تولید ۶۰میلیون دُز واکسن کرونا، آزادسازی طلب های وصول نشده، افزایش صددرصدی ذخایر گندم، کاهش تورم مصرف کننده، کاهش رشد نقدینگی، کاهش تورم تولیدکنندگان، واردات ۱۵۰میلیون دُز واکسن کرونا، افزایش فروش روزانه نفت به یک میلیون بشکه در سه ماهه ابتدایی سال بوده است.

ریاحی با اشاره به اینکه هفته دولت فرصت مغتنمی است تا اقدامات و دستاوردهای مهم دستگاههای اجرایی شهرستان را برای مردم تبیین کنیم، گفت: رسانه ها و شبکه های بیگانه با تبلیغات گسترده می‌خواهند دستاوردها و پیشرفت های دولت سیزدهم را برای مردم ناچیز جلوه دهند، اما در واقعیت اینگونه نیست و با توجه به اقدامات مؤثر دولت در زمینه های مختلف مردم خود شاهد این پیشرفتها و دستاوردها هستند.

وی تصریح کرد: دولت سیزدهم با سیاست هایی که در پیش گرفت روابط دیپلماسی در منطقه و فرامنطقه ای بسیار گسترش و در حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، تجارتی و… با سایر کشورها افزایش یافته است.

فرماندار اظهار داشت: ۷۸درصد ارزش صادرات شرکت دانش بنیان، ۳۴درصد تولیدات غله، ۴۰درصد حجم تجارت خارجی که با اقدامات و تدابیر دولت افزایش پیدا کرده است.

ریاحی با عنوان اینکه دولت مردمی و انقلابی در روابط بین المللی گام های مؤثر و موفقی برداشته است، گفت: دولت از بدو شروع کار خود تا ابتدای سال ۱۴۰۲ نزدیک به ۱۴۹ هیئت اقتصادی در کشورهای مختلف حضور پیدا کرده اند و تفاهم نامه های متعدد اقتصادی امضاء نمودند و حدود ۴۱ هیئت اقتصادی از سایر کشورها به ایران آمده و تفاهم نامه های گوناگون اقتصادی امضاء نمودند.

رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت جرقویه تأکید کرد: تمامی رؤسای ادارات در برنامه هایی که از سوی دبیر ستاد هفته دولت اعلام می نماید ملزم به حضور هستند و برنامه ریزی لازم برای برپایی میز خدمت در سطح شهرستان به منظور بررسی مسائل مشکلات انجام دهند.

فرماندار با بیان اینکه در هفته دولت ۱۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر حدود ۵۰۰ میلیارد تومان آماده افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی است، افزود: دومین نیروگاه خورشیدی بزرگ کشور با تولید ۲۰ مگاوات برق همزمان با هفته دولت در جرقویه افتتاح و به بهره برداری می رسد.

عملکرد ادارات نباید باعث نارضایتی مردم شود

ریاحی در ادامه با اشاره به اهمیت انتخابات و نقش مهم دستگاه‌های اجرایی در امر برگزاری انتخابات طبق ماده ۱۱ انتخابات تجهیزات، تأمین نیروی انسانی و پشتیبانی تمامی ادارات ملزم به اجرای این ماده قانون هستند، گفت: برگزاری انتخابات و برقراری امنیت دو وظیفه ذاتی و اجرایی وزارت کشور و فرمانداری ها است.

فرماندار با بیان اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) چهار محور راهبردی در برگزاری انتخابات تأکید نمودند که ۱_ برگزاری انتخابات با امنیت کامل۲_انتخابات با سلامت کامل۳_ انتخابات با رقابت سالم و چهارمین راهبرد که مهمترین آن محسوب می شود مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، افزود: عرصه انتخابات کاملأ جدی است، عملکرد ادارات و سازمان ها نباید باعث نارضایتی عموم مردم شود و رؤسای ادارات موظف به حل مشکلات مراجعات مردم به اداره خود هستند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا در سالروز میلاد مسعود حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام روح بلند خادم ملت ایران،  خادم الرضا حضرت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور مردمی و محبوب آسمانی شد. رئیس جمهور پرتلاش و […]

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

  بسم الله الرحمن الرحیم نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت بارز روابط عمومی است بطوری که جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع ‌رسانی در همه عرصه‌ ها پیشتاز است دوچندان شده و اگر ما امروز روابط عمومی را که […]

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار در این مراسم با تبریک روز شوراهای اسلامی گفت: تأسیس نهاد شوراهای اسلامی در کنار دیگر نهادها، از تدابیر و هنر بی بدیل رهبر کبیر انقلاب و مولود انقلاب اسلامی است. ریاحی با بیان اینکه اگر شوراهای اسلامی از تمامی اختیارات و ظرفیت‌های قانونی خود […]

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در مراسم تجلیل و تکریم از مقام معلمان در سالن انجمن اسلامی روستای آذرخواران با بیان اینکه معلمین امید آفرینی را در بین دانش آموزان و جوانان رواج دهند، افزود: نقش کلیدی فرهنگیان انسان سازی و تربیت نیروی انسانی برای اداره کشور در آینده […]

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سه =