فرماندار جرقویه: تشکل های مردمی یکی از بازوان دولت در امر خدمت رسانی به مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین تشکل های مردمی جرقویه با فرماندار در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

در این نشست محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد در زمینه های مختلف میتوانند با أخذ مجوز فعالیت خود را شروع کنند، گفت: تشکل های مردمی یکی از بازوان دولت در امر خدمت رسانی محسوب می شوند.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه در سال گذشته با همت خیرین حدود ۱۴هزار بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان تقسیم شده است، افزود: سمن ها می توانند با بررسی دقیق مشکلات اجتماعی خیلی از این معضلات و مشکلات را با همکاری دولت برطرف کنند.

وی افزود: در شهرستان جرقویه هنوز نقش سازمان های مردم نهاد به درستی تبیین نشده است و می بایست در حوزه های مختلف اعم از محیط زیست، میراث فرهنگی و گردشگردی، ورزشی، هنر و … از ظرفیت های مردمی استفاده کرد و شور و نشاط اجتماعی را رواج داد.

در ادامه نیز اعضای جلسه هر کدام گزارشی از فعالیت مؤسسه خیریه خود را ارائه نمودند و در انتها نیز تقدیرنامه ای که فرماندار جرقویه تدارک دیده بودند به پاس زحمات این تشکل ها اهدا گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =