فرماندار جرقویه: تشکل های مردمی یکی از بازوان دولت در امر خدمت رسانی به مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، نشست فعالین تشکل های مردمی جرقویه با فرماندار در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

در این نشست محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد در زمینه های مختلف میتوانند با أخذ مجوز فعالیت خود را شروع کنند، گفت: تشکل های مردمی یکی از بازوان دولت در امر خدمت رسانی محسوب می شوند.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه در سال گذشته با همت خیرین حدود ۱۴هزار بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان تقسیم شده است، افزود: سمن ها می توانند با بررسی دقیق مشکلات اجتماعی خیلی از این معضلات و مشکلات را با همکاری دولت برطرف کنند.

وی افزود: در شهرستان جرقویه هنوز نقش سازمان های مردم نهاد به درستی تبیین نشده است و می بایست در حوزه های مختلف اعم از محیط زیست، میراث فرهنگی و گردشگردی، ورزشی، هنر و … از ظرفیت های مردمی استفاده کرد و شور و نشاط اجتماعی را رواج داد.

در ادامه نیز اعضای جلسه هر کدام گزارشی از فعالیت مؤسسه خیریه خود را ارائه نمودند و در انتها نیز تقدیرنامه ای که فرماندار جرقویه تدارک دیده بودند به پاس زحمات این تشکل ها اهدا گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =