فرماندار جرقویه: مستمری بگیران بیمه بیکاری در دولت سیزدهم ۴۰درصد کاهش یافته است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در مراسم معارفه بخشدار بخش علیای این شهرستان با بیان اینکه دولت سیزدهم در ابتدای شروع به کار با چالش های متعددی روبرو بوده است، افزود: با تدابیر رئیس جمهور محترم و بدون هیچ فرصتی تمامی چالشها با موفقیت پشت سرگذاشته شد و در شرایط فعلی کشور در حال حرکت به سمت پیشرفت و توسعه است.

فرماندار با اشاره به برخی از چالش های ابتدای شروع کار دولت سیزدهم من جمله تنش های منطقه ای، رشد منفی اقتصادی، رشد بالای نقدینگی اقتصادی، مباحث فرهنگی و عفاف و حجاب، گفت: طبق منویات مقام معظم رهبری در خصوص مهارتورم و رشد تولید، دولت در این راستا اقدامات و گام های موثری برداشته است.

ریاحی تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات دولت مردمی و انقلابی رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جوانان بود که ۴۰ درصد از افرادی که مستمری بگیر بیمه بیکاری بودند کاهش یافته است.

وی تأکید کرد: تمامی مدیران دولت سیزدهم با هدف خدمت رسانی و خادمی ملت بر سرکار آمده اند و یکی از اهداف مسئولین استان حل مشکل آب در منطقه است که تا کنون نیز تلاش های خوبی در این امر مهم انجام داده اند.

فرماندار جرقویه با بیان اینکه اخلاق و گفتارنیک دو محور اصلی پیشرفت در کارها است، افزود: رعایت حال مردم از مسئولین مورد انتظار است و باید در تمامی زمان ها پاسخگوی مردم باشند.

وی افزود: یکی از دلایل پویا بودن سیاست در کشور عزیزمان برگزاری انتخابات است که آزادانه مردم حضور پیدا میکنند و اسم شخص مورد نظر خود را درون صندوق می اندازند.

فرماندار با اشاره به اینکه باقری بخشدار جدید بخش علیا از نیروهای جوان، انقلابی و متعهد به شمار می رود، گفت: تمامی مسئولان شهرستان با اقشار مختلف مردم نشست برگزار کنند و در بین مردم حضور پیدا کنند و مشکلات انان را بررسی و برطرف کنند.

در ادامه باقری بخشدار جدید بخش علیا نیز با اشاره به اینکه پیشرفت و توسعه فقط با اتحاد و همدلی محقق خواهد شد، گفت: توسعه بخش علیا متناسب با شرایط زیست محیطی است که اگر برخلاف اقلیم شرایط آب و هوایی اقدام شود محکوم به شکست است.

در پایان از زحمات بخشدار سابق بخش علیا تقدیر و تشکر به عمل آمد و باقری به عنوان بخشدار جدید معرفی گردید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =