فرماندار جرقویه: اداره ورزش و جوانان متولی امر نشاط اجتماعی و پویایی جوانان در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه،مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور ریاحی فرماندار جرقویه، فلسفی مسؤل امور ورزش شهرستان ها و محمودی معاون توسعه منابع انسانی وپشتیبانی اداره کل ورزش وجوانان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

در این مراسم محسن ریاحی فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه ورزش با عث ایجاد شور و نشاط و سلامت روح و روان افراد می شود، افزود: اداره ورزش و جوانان متولی ایجاد نشاط اجتماعی و پویایی جوانان در جامعه است.

فرماندار با بیان اینکه در سطح شهرشتان خصوصا در دولت سیزدهم اقدامات خوبی در زیرساختهای ورزشی صورت گرفته است، گفت: در جرقویه ورزشکاران زیادی وجود دارد که بسیاری از آنها در رده استانی و کشوری دارای مقام برتر هستند و از مسئولین استانی نیز انتظار می رود با دید مثبت به شهرستان توجه ویژه ای داشته باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت شهرستان پیگیری و رفع کمبودها و توجه به دغدغه های بحق ورزشکاران را در دستور کار خود قرار داده است، افزود: در این راستا می طلبد اداره کل ورزش و جوانان حمایتهای لازم از مدیر جدید شهرستان به منظور رفع محرومیتها، عقب ماندگی ها و ارتقاء رتبه بندی در حوزه ورزش،اتمام پروژه های نیمه تمام خصوصأ احداث استخر سرپوشیده در شهرستان را مساعدت نماید.

در پایان از زحمات حسین رمضانی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آمد و مهدی مرادی به عنوان رئیس جدید این اداره منصوب شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =