فرماندار جرقویه: اداره ورزش و جوانان متولی امر نشاط اجتماعی و پویایی جوانان در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه،مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور ریاحی فرماندار جرقویه، فلسفی مسؤل امور ورزش شهرستان ها و محمودی معاون توسعه منابع انسانی وپشتیبانی اداره کل ورزش وجوانان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

در این مراسم محسن ریاحی فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه ورزش با عث ایجاد شور و نشاط و سلامت روح و روان افراد می شود، افزود: اداره ورزش و جوانان متولی ایجاد نشاط اجتماعی و پویایی جوانان در جامعه است.

فرماندار با بیان اینکه در سطح شهرشتان خصوصا در دولت سیزدهم اقدامات خوبی در زیرساختهای ورزشی صورت گرفته است، گفت: در جرقویه ورزشکاران زیادی وجود دارد که بسیاری از آنها در رده استانی و کشوری دارای مقام برتر هستند و از مسئولین استانی نیز انتظار می رود با دید مثبت به شهرستان توجه ویژه ای داشته باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت شهرستان پیگیری و رفع کمبودها و توجه به دغدغه های بحق ورزشکاران را در دستور کار خود قرار داده است، افزود: در این راستا می طلبد اداره کل ورزش و جوانان حمایتهای لازم از مدیر جدید شهرستان به منظور رفع محرومیتها، عقب ماندگی ها و ارتقاء رتبه بندی در حوزه ورزش،اتمام پروژه های نیمه تمام خصوصأ احداث استخر سرپوشیده در شهرستان را مساعدت نماید.

در پایان از زحمات حسین رمضانی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آمد و مهدی مرادی به عنوان رئیس جدید این اداره منصوب شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =