فرماندار جرقویه: هفته دولت فرصت خوبی برای ارائه خدمات دولت به مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه هماهنگی هفته دولت ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، گفت: در هفته دولت مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان بهترین فرصت را دارند تا خدمات و اقدامات خود را برای مردم تبیین کنند.

ریاحی با بیان اینکه دولت سیزدهم با شعار مردمی بودن و رفع محرومیت روی کار آمده است، افزود: در شهرستان جرقویه دولت مردمی و انقلابی اقدامات خوبی در حوزه های مختلف عمرانی، صنعتی، توریستی،کشاورزی،ورزشی،فرهنگی و … انجام داده است.

فرماندار تأکید کرد: در این دولت روابط بین المللی ایران به خصوص با کشورهای همسایه بسیار خوب و تعامل نزدیک شده که موجب رونق اقتصادی کشور گردیده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =