فرماندار جرقویه: تسهیلات بانکی برای جوانان و خانواده های دارای دو فرزند با درصدپایین پرداخت می گردد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه؛ جلسه ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ریاست محسن ریاحی فرماندار شهرستان  و با حضور اعضاى ستاد برگزار شد.

در این جلسه ریاحی با اشاره به حمایت از خانواده در راستای آسان نمودن مسیر ازدواج برای جوانان از ارائه تسهیلات و خدمات به زوج های جوان خبر دادو افزود: افراد متاهل در رده سنی ۲۵  الی ۳۰سال  و همچنین خانواده هایی با ۲ فرزند با داران بودن دهک ۱ الی ۵ میتوانند با ارائه مدرک شغلی و مجوز شغلی به کمیته امداد امام خمینی (ره) از تسهیلات با درصد پایین استفاده کنند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه پدر و مادر از ارکان اصلی خانواده به شمار می روند گفت: لازم است از طریق آموزش های خانواده زمینه تحقق اهداف یک خانواده موفق و ایده آل را فراهم آوریم که در این راستا در نظر داریم سلسله همایش های  خانواده از رده سنی ۲۷ سال به بالا و همچنین دارای دوفرزند را بر اساس یک تقویم آموزشی یک ساله برگزار کنیم که همکاری دستگاه های مربوطه را در این امر می طلبد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =