در جلسه معارفه دبیر شورای اقامه نماز شهرستان جرقویه فرماندار گفت: فریضه اقامه نماز در تمامی ادارات و مدارس شهرستان نهادینه شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان با حضور حجت الاسلام رنجبر رئیس ستاد اقامه نماز استان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

محسن ریاحی فرماندار جرقویه دراین جلسه با اشاره به اینکه نماز خواندن یکی از اعمال واجب دینی ما است، افزود: در تمامی ادارات و مدارس سطح شهرستان می بایست نماز جماعت اقامه شود.

فرماندار و رئیس شورای اقامه نماز با بیان اینکه همه باید تلاش کنند تا فرهنگ ترویج اقامه نماز در بین نوجوانان و جوانان نهادینه شود، گفت: با توجه به اتفاقات اخیر در کشور و انحرافات دینی و مذهبی در بین جوانان و نوجوانان نشان دهنده این است که ما در رابطه با روشنفکری و فرهنگ سازی در جامعه کم کاری کرده ایم و از دشمنان اسلام و ایران عقب هستیم.

وی افزود: در محورهای مواصلاتی شهرستان نیز مکان هایی را باید در نظر گرفت تا هموطنان و رانندگان عزیز بتوانند نماز خود را در اول وقت اقامه نمایند.

میرحاج مدیر آموزش و پرورش بخش مرکزی به عنوان دبیر شورای اقامه نماز شهرستان منصوب شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 3 =