حضور فرماندار در بین مردم روستای خارا بخش علیای جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه؛ میزخدمت مسئولین با مردم با حضور محسن ریاحی فرماندار و اهالی خونگرم روستای خارا در محل مسجد و حسینه این روستا برگزار گردید.

محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه دولت سیزدهم در سطح شهرستان اقدامات خوبی انجام داده است، گفت: یکی از اهداف دولت تلاش برای رفع محرومیت و رونق اقتصادی در مناطق کم برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری یک رویداد مهم سیاسی در پیش است، افزود: انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پیش است که بار دیگر مردم با حضور پر شور خود در این رویداد حساس بیعت خود را با نظام،انقلاب و رهبری حفظ خواهند نمود.

شایان ذکر است در این نشست برخی از مردم در خصوص مشکلات روستا من جمله ورودی به روستا، روشنایی معابر، برخی از نقاط حادثه خیز در روستا، مسائل بهداشتی، مسائل امنیتی و انتظامی و… مطالبی را بیان نمودند که فرماندار در راستای رفع این مشکلات قول مساعدت دادند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 1 =