حضور فرماندار در بین مردم روستای خارا بخش علیای جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه؛ میزخدمت مسئولین با مردم با حضور محسن ریاحی فرماندار و اهالی خونگرم روستای خارا در محل مسجد و حسینه این روستا برگزار گردید.

محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه دولت سیزدهم در سطح شهرستان اقدامات خوبی انجام داده است، گفت: یکی از اهداف دولت تلاش برای رفع محرومیت و رونق اقتصادی در مناطق کم برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری یک رویداد مهم سیاسی در پیش است، افزود: انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پیش است که بار دیگر مردم با حضور پر شور خود در این رویداد حساس بیعت خود را با نظام،انقلاب و رهبری حفظ خواهند نمود.

شایان ذکر است در این نشست برخی از مردم در خصوص مشکلات روستا من جمله ورودی به روستا، روشنایی معابر، برخی از نقاط حادثه خیز در روستا، مسائل بهداشتی، مسائل امنیتی و انتظامی و… مطالبی را بیان نمودند که فرماندار در راستای رفع این مشکلات قول مساعدت دادند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =