بازدید معاون فرماندار از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان جرقویه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه معاون فرماندار به مناسبت هفته مهارت از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان جرقویه بازدید نمود و از نزدیک در جریان روند آموزش کارآموزان قرار گرفت.

طاووسی معاون فرماندار در حاشیه این بازدید ضمن تبریک هفته مهارت و عرض خدا قوت به کارکنان مرکز فنی و حرفه ای شهرستان جرقویه به نقش آموزشهای فنی وحرفه ای در تربیت افراد ماهر، خلاق و کوشا درسطح جامعه اشاره کرد و تاکید نمود آموزشهای فنی وحرفه ای می تواند نقش ویژه ای در توسعه اقتصادی و فرهنگی جامعه ایفا نماید .

وی در ادامه بر لزوم اطلاع رسانی وفرهنگ سازی در سطح شهرستان در زمینه آشنائی مردم با فعالیتها ودستاوردهای فنی وحرفه ای تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 8 =