فرماندار جرقویه: ۷۲ واحد طیور در سطح شهرستان فعال است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار در حاشیه بازدید از واحدهای فعال طیور در شهرستان، گفت: حدود ۸واحد مرغ تخمگذار صنعتی، ۶۲ واحد مرغ گوشتی که ۵۴ واحد آن در حال حاضر فعال است، ۶ واحد پولت تخمگذار، ۱ واحد مرغ بومی و ۳ واحد پرورش شترمرغ در سطح شهرستان جرقویه فعال است.

ریاحی با بیان اینکه با توجه به منویات و شعارهای اقتصادی مقام معظم رهبری در سال های اخیر در حمایت از واحدهای تولیدی داخلی، افزود: یکی از سیاست های دولت مردمی و انقلابی رونق تولید داخلی و حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران است.

فرماندار تصریح کرد: یکی از اقدامات مؤثر در حمایت از تولیدکنندگان تأمین زیرساخت های لازم و تعامل و همکاری با واحدهای صنعتی است. امروزه تنها راه رونق اقتصادی و اشتغال آفرینی، افزایش واحدهای تولیدی در داخل کشور است.

وی افزود: با توجه به کشورهای همسایه که عمدتاً مصرف کننده هستند بهترین فرصت برای تولید کنندگان داخلی است تا با استفاده از تمامی ظرفیت ها بازار خرید و صادرات به این کشورها را افزایش دهند.

در این بازدید که مدیر شبکه دامپزشکی شهرستان همراه بود با هدف بررسی از وضعیت انبار آذوقه و خوراک، مسائل مرتبط با فروش محصول، تأمین خوراک و نهاده های طیور، وضعیت آب و سوخت رسانی واحدها، مسائل بهداشتی و…. صورت پذیرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پانزده =