فرماندار جرقویه: ۷۲ واحد طیور در سطح شهرستان فعال است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار در حاشیه بازدید از واحدهای فعال طیور در شهرستان، گفت: حدود ۸واحد مرغ تخمگذار صنعتی، ۶۲ واحد مرغ گوشتی که ۵۴ واحد آن در حال حاضر فعال است، ۶ واحد پولت تخمگذار، ۱ واحد مرغ بومی و ۳ واحد پرورش شترمرغ در سطح شهرستان جرقویه فعال است.

ریاحی با بیان اینکه با توجه به منویات و شعارهای اقتصادی مقام معظم رهبری در سال های اخیر در حمایت از واحدهای تولیدی داخلی، افزود: یکی از سیاست های دولت مردمی و انقلابی رونق تولید داخلی و حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران است.

فرماندار تصریح کرد: یکی از اقدامات مؤثر در حمایت از تولیدکنندگان تأمین زیرساخت های لازم و تعامل و همکاری با واحدهای صنعتی است. امروزه تنها راه رونق اقتصادی و اشتغال آفرینی، افزایش واحدهای تولیدی در داخل کشور است.

وی افزود: با توجه به کشورهای همسایه که عمدتاً مصرف کننده هستند بهترین فرصت برای تولید کنندگان داخلی است تا با استفاده از تمامی ظرفیت ها بازار خرید و صادرات به این کشورها را افزایش دهند.

در این بازدید که مدیر شبکه دامپزشکی شهرستان همراه بود با هدف بررسی از وضعیت انبار آذوقه و خوراک، مسائل مرتبط با فروش محصول، تأمین خوراک و نهاده های طیور، وضعیت آب و سوخت رسانی واحدها، مسائل بهداشتی و…. صورت پذیرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =