مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان: تعمیر و زیباسازی ۳۰ واحد آموزشی جرقویه با اجرای طرح شهید عجمیان

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:

تعمیر و زیباسازی ۳۰ واحد آموزشی جرقویه با اجرای طرح شهید عجمیان

با اجرای طرح شهید عجمیان در جرقویه، سی واحد آموزشی این شهرستان با اعتبار ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریالی تعمیر و زیباسازی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در سفر یک روزه جرقویه و در جلسه بررسی مشکلات و کاستی‌های آموزشی و پرورش این شهرستان گفت: ۱۵ واحد در بخش جرقویه علیا با بیش از ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و ۱۵ واحد در بخش مرکزی جرقویه با بیش از ۲ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات منطقه ایِ نوسازی مدارس تعمیر و زیبا سازی می‌شوند.

محمدرضا ابراهیمی به مشکلات مربوط به نیروی انسانی و کمبود معلم در استان اشاره کرد و افزود: این مشکل با برنامه‌های ملی در حال مرتفع شدن است.

بررسی مشکلات رفت و آمد دانش آموزان روستایی و فرهنگیان غیربومی و اعتبارات مربوط به مسائل عمرانی، آموزشی و پرورشی و همچنین پیش بینی ساخت دو مدرسه ابتدایی در شهرک مسکونی فجر شهر حسن آباد از جمله مسائلی بود که در سفر یک روزه مدیرکل آموزش و پرورش استان به جرقویه علیا مطرح و بررسی شد.

ابراهیمی در این سفر از چند فضای آموزشی بازدید و از حاج حسینعلی شفیعی، فرهنگی و جانباز ۷۰ درصد شهر حسن آباد عیادت کرد.

جرقویه علیا یکی از دو بخش شهرستان جرقویه است که با دارا بودن ۴۶ فضای آموزشی بیش از ۲۵۰۰ دانش آموز و ۲۹۰ معلم در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دوازده =