مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان: تعمیر و زیباسازی ۳۰ واحد آموزشی جرقویه با اجرای طرح شهید عجمیان

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:

تعمیر و زیباسازی ۳۰ واحد آموزشی جرقویه با اجرای طرح شهید عجمیان

با اجرای طرح شهید عجمیان در جرقویه، سی واحد آموزشی این شهرستان با اعتبار ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریالی تعمیر و زیباسازی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در سفر یک روزه جرقویه و در جلسه بررسی مشکلات و کاستی‌های آموزشی و پرورش این شهرستان گفت: ۱۵ واحد در بخش جرقویه علیا با بیش از ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و ۱۵ واحد در بخش مرکزی جرقویه با بیش از ۲ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات منطقه ایِ نوسازی مدارس تعمیر و زیبا سازی می‌شوند.

محمدرضا ابراهیمی به مشکلات مربوط به نیروی انسانی و کمبود معلم در استان اشاره کرد و افزود: این مشکل با برنامه‌های ملی در حال مرتفع شدن است.

بررسی مشکلات رفت و آمد دانش آموزان روستایی و فرهنگیان غیربومی و اعتبارات مربوط به مسائل عمرانی، آموزشی و پرورشی و همچنین پیش بینی ساخت دو مدرسه ابتدایی در شهرک مسکونی فجر شهر حسن آباد از جمله مسائلی بود که در سفر یک روزه مدیرکل آموزش و پرورش استان به جرقویه علیا مطرح و بررسی شد.

ابراهیمی در این سفر از چند فضای آموزشی بازدید و از حاج حسینعلی شفیعی، فرهنگی و جانباز ۷۰ درصد شهر حسن آباد عیادت کرد.

جرقویه علیا یکی از دو بخش شهرستان جرقویه است که با دارا بودن ۴۶ فضای آموزشی بیش از ۲۵۰۰ دانش آموز و ۲۹۰ معلم در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =