استقبال مردم شهر نیک آباد جرقویه از کاروان عشق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، کاروان پیاده انصارالحسین (ع) برای بیست و دومین سال متوالی سفر معنوی خود را با پای پیاده از مشهدالرضا به سمت کربلای معلی شروع کرده اند، امروز با استقبال گرم مردم ولایت مدار شهرنیک آباد بدرقه شدند.

اعضای این کاروان از استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، چهارمحال بختیاری و خوزستان عبور می کنند و بعد از تشریفات قانونی از مرز شلمچه وارد خاک عراق خواهند شد.

شایان ذکر است این کاروان طی ۷۲روز مسافت ۲۶۰۰کیلومتری را با پای پیاده طی خواهند کرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 15 =