فرماندار جرقویه :آرد مورد نیازدر روستا و شهر با جدیت پیگیری و رصد شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه صبح امروزجلسه شورای آرد و نان شهرستان با هدف بررسی عملکرد نانوایی‌ها ، باحضور ریاحی فرماندا شهرستان و اعضای کارگروه آرد و نان در محل فرماندری تشکیل گردید.

فرماندار شهرستان جرقویه در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان با اشاره به مهم بودن مصوبات این شورا گفت: سهمیه آردروستایی به میزان جمعیت در اختیار مردم قرار گرفته و آرد مورد نیازدر روستا و شهر با جدیت پیگیری و رصد شود.

 

فرماندار در ادامه تاکید کرد: جلسات ماهانه تا زمان اجرای طرح باید بصورت منظم برگزار گردد و اگر خواسته باشیم رضایت مردم در این حوزه ارتقا پیدا کند باید عین مصوبات کارگروه اجرا شود .

در ادامه سایر اعضای جلسه به بیان بررسی مصوبات جلسه قبل و دستورکارهای جلسه پرداختند .

 

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =