پیام تسلیت فرماندار جرقویه در پی ارتحال آیت الله شیخ حسن صانعی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«انا لله و انا الیه راجعون »

️درگذشت روحانی خدمتگزار ، مرحوم آیت الله شیخ حسن صانعی رضوان اله تعالی علیه ، که اخلاق و منش او در منابر و مجالس، همواره نمایانگر تدین و عشق او به شریعت احدی و دین محمدی و منشأ خدمات ارزشمندی برای شهرستان بودند، موجب تأسف و تأثر اینجانب گردید.

بدینوسیله فقدان این روحانی جلیل القدر و وارسته را به جامعه روحانیت معزز علی الخصوص بیت مکرم آن مرحوم و مردم ولایتمدار شهرستان جرقویه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات و رحمت واسعه برای آن مرحوم مغفور و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

محسن ریاحی
فرماندار شهرستان جرقویه

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =