فرماندار جرقویه: کتابخانه ها یک نهاد فرهنگی هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با محسن ریاحی فرماندار جرقویه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محسن ریاحی بابیان اینکه شهرستان جرقویه دارای ظرفیت های زیادی در زمینه اقدامات فرهنگی دارد، افزود: شأن و منزلت کتاب و مطالعه بر کسی پوشیده نیست و در آموزه های دین مبین اسلام به ویژه ائمه اطهار(ع) بسیار به مطالعه کتاب توصیه شده است.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه کتابخانه ها یکی از نهاد ها و مراکز کارهای فرهنگی است، گفت: در بحث توسعه فضای کتابخانه ها باید تلاش کنیم که یک فضای خوب و مناسب برای ایجاد انگیزه مطالعه بیشتر در شهرستان فرآهم آوریم.

دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه ادارای شهرستان که تعامل خوبی با این نهاد دارند، گفت: به منظور بهرمندی خوب از ظرفیت های کتابخانه ها و مباحث تکمیل تجهیزات، شهردای ها بخشی از اعتبارات فرهنگی خود را به کتابخانه ها تخصیص دهند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =