فرماندار جرقویه: مسؤولین شهرستان ارتباط خود را با مردم نزدیک تر و بیشتر کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با بیان اینکه جهاد تبیین وظیفه همگانی مسؤولین است، افزود: رؤسای ادارات تمامی اقدامات و فعالیت های خود را برای مردم به صورت مستمر گزارش و اطلاع دهند.

فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه در سال جاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در پیش است، گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران کاملأ به صورت دموکراسی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: اقداماتی که مسؤولین انجام میدهند باعث امیدآفرینی مردم نسبت به آینده خود و کشور است که مهمترین دلیل افزایش مشارکت مردم در انتخابات داشتن رضایت از عملکرد مسئولین است.

ریاحی با بیان اینکه مسؤلان شهرستان ارتباط خود را با مردم نزدیک و بیشتر کنند، اظهار داشت: در سطح شهرستان خیلی از پروژه های عمرانی مغفول مانده بود که طی دو سال گذشته با پیگیری های لازم اکثر پروژه ها تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

فرماندار با تأکید بر اینکه دولت اقدامات خوبی در عرصه روابط دیپلماسی و بین المللی داشته که پیمان شانگها نمونه ای از این اقدامات است، گفت: مشارکت مردم در انتخابات پیش رو بسیار خوب و پروشور خواهد بود.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام سوگواری و عزاداری سید سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، گفت: عزاداری در شهرستان جرقویه بسیار ظریف و با آرامش که به صورت سنت گذشته برگزار می شود و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه محسن ریاحی صبح جمعه به همراه امام جمعه شهرستان، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در شعبه ۱۵ خرداد شهر نیک آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، ضیائی مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات جرقویه با بیان اینکه کاربران شعب اخذ رای در انتخابات نیمه مکانیزه جرقویه و بخش علیا بالغ بر ۱۲۰ نفر و ۸ ساعت آموزش دیدند، گفت: با هدف هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین مجلس […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه، با توجه به نزدیک شدن فرآیند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودوازدهمین دوه انتخابات مجلس شوای اسلامی ، اعضای کمیته فناوری اطلاعات انتخابات پس از دریافت کارت ها و نرم افزارهای مربوطه ، کار پیکربندی دستگاه های احرازهویت رااز صبح روز سه شنبه در فرمانداری جرقویه آغاز کردند […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جرقویه ، محسن ریاحی فرماندار جرقویه ازبرگزاری مطلوب مانورسراسری پیش از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باحضور مسئولین اجرایی وهیات نظارت برانتخابات ونیز فناوری اطلاعات در محل فرمانداری شهرستان خبر داد. در این مانور که درروز جمعه برگزارشد مسئولین اجرایی با آزمایش دستگاه های مکانیزه احراز هویت با […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + یازده =