مراسم تجلیل از پیرغلامان حسینی در شهرستان جرقویه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، مراسم تجلیل از پیرغلامان حسینی جرقویه با حضور ریاحی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین اسدپور امام جمعه، برخی مسئولین و جمعی از هیأت های مذهبی و خادمان حسینی در روستای سعادت آباد جرقویه برگزار گردید.

در این مراسم محسن ریاحی فرماندار جرقویه با اشاره به اینکه خادمی اهل بیت به اندازه سروری عالم ارزش دارد، گفت: واقعه غدیر خم را می بایست برای مردم بازگو کرد تا مفهوم واقعه عاشور را درک کنند.

فرماندار با بیان اینکه امروزه دشمنان نظام جمهوری اسلامی با برنامه های مختلف درصدد براندازی نظام کار میکنند، افزود: مردم عزیز می بایست با بصیرت لازم پشت سر ولایت وفقیه حرکت کنند که اگر این امر محقق نشود واقعه عاشورا تکرار خواهد شد.

وی تأکید کرد: احترام به ساحت ولایت فقیه وظیفه همگانی است که اگر این حرمت شکسته شود برای مردم و جامعه هزینه گزاف و مضر است.

ریاحی اظهار داشت: فرهنگ عاشورا را باید برای تمامی افراد جامعه تبیین کرد تا سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

وی در پایان از زحمات و تلاش مسئولین برگزاری این همایش تقدیر و تشکر بعمل آورد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 5 =