فرماندار جرقویه: یادمان های شهدای گمنام در شهر نیک اباد و حسن آباد هر چه سریع تر اجرایی شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه، محسن ریاحی فرماندار جرقویه با بیان اینکه مراسم‌های معنوی همچون اعیاد و شهادت ها در محل گلزار شهدای گمنام شهرها برگزار شود، افزود: فعالیت های فرهنگی بایستی به‌صورت کارشناسی شده انجام داد و ترویج پیام‌ها براساس درنظر گرفتن جامعه مخاطب که قشر جوانان است، صورت گیرد.

فرماندار با اشاره به اینکه همه ما مدیون خون شهدا هستیم و همه دستگاه‌های اجرایی باید با تعامل و همدلی در ساماندهی یادمان شهدا اهتمام ویژه داشته باشند، گفت: یادمان های شهدای گمنام در شهر نیک اباد و حسن آباد هر چه سریع تر اجرایی شود.

وی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت در بین آحاد جامعه،اظهار داشت: ساخت یادمان برای شهدای گمنام در شهرهای نیک آباد، حسن آباد و محمدآباد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است که باید با جدیت و تلاش بیشتری تسریع شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس، تجلی شکوه و عظمت ایثار، ایمان، اراده، وحدت و سربلندی ملت غیور، مومن و انقلابی ایران اسلامی در حراست و پاسداری از آب و خاک و مرز و سرزمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در تاریخ این دوران به ثبت رسیده است، و […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه همزمان با سفر شهرستانی استاندار به جرقویه، گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره استاندار اصفهان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان با مردم شهرستان جرقویه در محل فرمانداری رقم خورد.

۳ مهر ۱۴۰۲

حضور استاندار اصفهان در گلزار شهدای شهرستان جرقویه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

۳ مهر ۱۴۰۲

استاندار اصفهان گفت: در مجموع ۸۵ مصوبه در حوزه‌های زیرساختی، زیربنایی، اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … در بیست و چهارمین سفر شهرستانی برای توسعه و آبادانی شهرستان جرقویه اخذ شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جرقویه ، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از شورای اداری مشترک استان و شهرستان […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =